Volvo V90 Cross Country розроблено з особливим наголосом на комфорт і зручність для всієї родини. Цей автомобіль стане незамінним помічником в дорожніх пригодах та повсякденних поїздках.

Салон автомобіля вирізняється величезним внутрішнім простором, що дає змогу пасажирам відчувати себе комфортно навіть під час довгих поїздок:

  • високої якості оббивка сидінь, створена для забезпечення максимального комфорту;
  • широкі та зручні сидіння, які дають змогу відпочити під час подорожі;
  • опціональні дитячі сидіння, які інтегровані в задні сидіння, гарантують безпеку та комфорт маленьким дітям.

Volvo V90 Cross Country вражає завдяки відмінним рішенням, що полегшують життя:

  • Легкість трансформації салону для оптимального розміщення пасажирів та їхнього багажу.
  • Наявність додаткових відділень для зберігання різних дрібниць, що допомагає утримувати порядок та організованість всередині автомобіля.

В салоні Volvo V90 Cross Country використовуються передові технології для того, щоб подорож була не тільки комфортною, а й цікавою:

  • Сучасні мультимедійні системи з можливістю підключення до смартфонів та інших пристроїв.
  • USB-порти та бездротова зарядка для підтримки заряду всіх ваших гаджетів.

Зручності під час подорожей

У світі автомобільних подорожей дизайн та функціональність Volvo V90 Cross Country виступає золотим стандартом комфорту та безпеки:

  1. Вдосконалена конструкція підвіски та потужний двигун гарантують плавність ходу незалежно від дорожнього покриття — адаптивна підвіска, яка забезпечує комфорт під час їзди по нерівних дорогах та високий кліренс, завдяки якому можна долати перешкоди на дорозі.
  2. Для тих, хто любить подорожувати з багажем або планує великі покупки, важливим є наявність просторого багажного відсіку — передбачені системи організації простору багажника з місцями для зберігання малих предметів та можливість легко і швидко трансформувати салон для перевезення великогабаритних вантажів.
  3. В автомобілі присутні передові технологічні рішення, які зроблять подорож приємнішою — сучасна мультимедійна система з високоякісною аудіосистемою та підтримка Apple CarPlay та Android Auto для комфортного використання вашого смартфона.

Однією з головних переваг моделі є найвищий рівень безпеки — комплекс активних систем безпеки, включаючи адаптивний круїз-контроль та систему моніторингу мертвих зон. Також передбачені надійні дитячі сидіння, інтегровані в задні сидіння, для захисту маленьких дітей.

Зверніться до офіційного дилера та оцініть всі переваги Volvo V90 Cross Country вже сьогодні. Спробуйте найкращий vip-service, скористайтеся можливістю тест-драйву по швидкісній трасі та оффроад, і переконайтеся в тому, що цей автомобіль — ідеальний вибір для вашої родини.