Сайт — це основа роботи кожної компанії. Якщо власник прагне щодня збільшувати кількість клієнтів, то потрібно робити якісний сайт, що характеризує політику роботи компанії. Сьогодні існує багато різновидів сайтів: лендінг сторінки, сайт-візитка та багато іншого. Тобто, навіть власники невеликих компаній можуть мати сайт, що буде працювати.

Розробка має основні етапи створення сайту, що впливають на кінцевий результат. Треба дотримуватися чіткої інструкції задля створення робочого контенту. Від ідеї до кінцевого результату є досить складний шлях. Тому розробники керуються чітким планом та затверджують його на кожному з етапів.

Складові розробки сайту

Сайт повинен відображати характер компанії. Від розкриває сутність продукту та формує правильне правильне уявлення бренду. Клієнти мають довіру до сторінок, що є лаконічними, простими, зрозумілими у навігації та формують враження надійності та безпечності. Досягти такого результату можливо, якщо дотримуватися структури розробки.

  • Чітке бачення цілей та вибір візуалу сайту. Це основний та досить важливий етап. Потрібно провести аналіз ринку та визначити цільову аудиторію продукту чи послуги. Приділяється багато уваги цільовій аудиторії. Далі виконується аналіз функціоналу сайту. Тобто вирішується основні його функції та наповнення. Маючи ці дані можна обрати візуал головної сторінки.
  • Оформлення технічного завдання. Цей документ потрібен замовнику та розробнику. На цьому етапі проводиться чітка домовленість щодо кількості сторінок, дизайну та функціоналу. Також прописуються строки виготовлення. Документ потрібен, щоб обидві сторони були впевнені, що зрозуміли вірно один одного.
  • Макет створення сайту. Макет потрібен для узгодження всіх тонкощів. Макет створюється на основі документу у попередньому етапі та узгоджується з замовником.
  • Створення готового проекту. На основі вище перелічених етапів розробники починають свою роботу. Та відбувається створення готового сайту з активними кнопками переходу, кількістю обговорених сторінок і так далі.
  • Наповнення контентом. На цьому етапі створюється опис сторінок, товарів та послуг. Головна сторінка завжди має інформацію про компанію та її послуги.
  • Тестування готового проекту. Проводиться аналіз роботи та випробовується сайт на практиці. Якщо не працюють деякі переходи, то сайт відправляють на доробітку.

Після проходження всіх етапів, сайт готовий для показу замовникам. Але замовник також приймає участь у кожному з етапів. Та у разі недоробітки, може внести корективи.

Важливість кожного етапу розробки

Кожен етап має значну роль у створенні готового проекту. Відсутність хоча б одного, може призвести до непорозумінь з замовником. На першому етапі важливо зрозуміти, що хоче клієнт. Для цього більш детально команда розробників вивчає, чим займається компанія, який настрій вона передає своєму клієнту. Бо сайт — це візитівка, що відображає характер та відношення власника компанії до своїх клієнтів. Добре оформлений сайт здатний збільшити кількість потенційних клієнтів у кілька разів.