Сендвіч-панелі - це тип будівельних матеріалів, що застосовується для оздоблення даху та зовнішніх стін будівель будь-яких типів:

- житлові;

- комерційні;

- багатоповерхові;

- виробничі будівлі та інші.

Компанія «Арсенал Центр» пропонує багатошарові покрівельні сендвіч панелі, які відповідають усім вимогам та застосовуються для оздоблення даху.

Панельний тип обробки дахів та стін

Панельний тип обробки використовується як для обладнання даху будівель, так і для облаштування стін конструкції. Але плити, що застосовуються для різних поверхонь, мають перелік відмінностей, що полягають у:

- механічних характеристиках;

- рівні захисту від умов довкілля.

Конструктивні особливості панелей

1. Механічні показники
Покрівельні сендвіч-панелі на відміну від стінових, мають більш високий рівень міцності в поперечному перерізі. Властивість забезпечується за рахунок застосування кількох видів зміцнення:

- ребер жорсткості;

- ламелів з мінеральної вати.

Застосування таких технологій необхідне для того, щоб плити витримували не тільки власну вагу, але й тяжкість опадів, які можуть затримуватися на поверхні.

Стінові покриття конструюються з метою підвищеної стійкості на стиск та зрушення, тому що їх завдання утримувати свою вагу та тяжкість покрівлі з осадовими масами. Найчастіше плити встановлюються на каркасну основу. Це дає додаткову гарантію на витримування навантаженням.

2. Захист від впливу навколишнього середовища
Обидва типи багатошарових матеріалів повинні бути стійкими до:

- проникнення вологи;

- та впливу сонячних променів.

Оскільки ці несприятливі фактори згубно впливають на стан будівництва в цілому. Але саме поверхня покрівлі відчуває найбільше навантаження від опадів, що випадають. У зв'язку з цим при виготовленні сандвіч панелей для обробки даху використовується гідрофобний утеплювач, який не боїться води. Ця його властивість досягається шляхом впровадження закритої дрібної структури та обробки матеріалу речовиною, що захищає від просочування вологою.

Ще одним несприятливим впливом навколишнього середовища є пряме сонячне проміння. Ультрафіолет сприяє вицвітанню лакофарбового покриття та потьмянінню поверхні. Покрівельні панелі схильні до контакту з сонцем з найбільшою тривалістю. Тому, щоб уникнути наслідків, виробник додає у фарбу ультрафіолетові стабілізатори, кількість яких більша у сандвіч панелях для даху, ніж в аналогах для стін.