Інстаграм зараз – чи не найпопулярніша соціальна мережа. Вона підходить для спілкування, заробітку, просування бізнесу. А головне – куди не подивися, скрізь трапляються послуги, які пропонують замовляти живих передплатників. Чи можна і варто так робити, що потрібно враховувати, чи існує альтернатива? Докладніше далі.

Цікавить накрутка підписників Інстаграм? Більше про це читай на сайті InstaBooster, пройшовши за посиланням https://instabooster.com.ua/nakrutka-pidpisnikiv-instagram/!

У чому сенс накрутки

Накрутка живих передплатників – це недорогий спосіб швидкого розширення цільової аудиторії. Зверніть увагу - є ще боти, вони найдешевші, але небажані для застосування. Проте живих користувачів можна купувати невеликими партіями без особливих навантажень на бюджет. У результаті зростуть позиції вашого профілю у видачі Інсти, і ви отримаєте всі пов'язані з цим профіти.

Як замовити?

Купівля передплатників в Інстаграм – просте завдання. Достатньо знайти кілька сервісів, порівняти їхні пропозиції, зупинитися на оптимальному для себе у плані співвідношення ціни та якості. Рекомендуємо вам звертатися до перевірених компаній. У такому разі ви точно отримаєте необхідний результат – у встановлені терміни, за чесною та прозорою ціною, без ризиків потрапити під бан. Тарифи у сервісів різні, тому попередні порівняння мають сенс. Постачальники послуг стверджують, що передплатники дорожчі мають більш високу якість. У будь-якому випадку стандартні варіанти також працюють.

Уважно вивчайте умови співпраці. Деякі послуги допускають зникнення передплатників через певний час. Інша ймовірна каверза – ви автоматично погоджуйтеся робити спамні розсилки органічним фолловерам, що дуже небажано. Отже, вивчіть всі пункти, переконайтеся, що вони влаштовують вас. Виберіть тариф та створіть завдання. Реєструватися необов'язково, але якщо ви плануєте регулярно замовляти такі послуги, акаунт зручніше буде створити.

Плюси купівлі передплатників:

- ви отримуєте чесну послугу за прозорою ціною;

- передплатники з'являються моментально;

- можна замовляти будь-яку кількість фоловерів, дозамовляти партії;

- вартість послуги доступна;

- накрутка комбінується з білим поступом і прискорює його.

Замовлення фоловерів гарантує вам швидкий приріст аудиторії у вказані терміни і, відповідно, зростання популярності облікового запису. Профіль з великою кількістю фоловерів виглядає набагато виграшніше, ніж звичайний.