Сучасний асортимент світлотехнічного обладнання вражає своєю різноманітністю та широким спектром характеристик. Кожен виробник має свої особливості модельного ряду, які потрібно враховувати при виборі. Так, ми пропонуємо зрозумілий алгоритм дій, який допоможе Вам купити світильник від ВТН — відомого вітчизняного виробника, який буде задовольняти всі вимоги споживача та враховувати призначення приміщення.

Послідовність вибору світильника

1. Особливості конструкції. Світильники ВТН відрізняються розмірами та способом кріплення. Так, для вибору доступні:

  • підвісні моделі 300х600;
  • стельові 300х600;
  • вбудовані офісні варіанти для стель типу Армстронг 300х600 та 600х600.

2. Колірна температура:

Для приватних житлових приміщень, зон сну та відпочинку дитячих садків потрібен світильник з колірною температурою 3000К. Для робочих зон квартир, навчальних закладів, невеличких офісів підійдуть моделі з температурою 4000К. А для освітлення коридорів, складських та робочих приміщень, потужних промислових об’єктів та великих офісів потрібно встановлювати обладнання з колірною температурою не нижче 5000К.

3. Коефіцієнт потужності. Є моделі із ненормованим коефіцієнтом потужності, а також світильники з коефіцієнтом не більше 0,9.

4. Потужність. Для освітлення невеликих кімнат або великих приміщень з низькою відвідуваністю достатньо обирати світильники потужністю 16Вт. Для просторих приміщень з високими стелями підійдуть моделі потужністю 48 Вт. Щоб замінити морально застарілі люмінесцентні лампи з 4-ма трубками по 18 Вт, достатньо вибрати світильники на 32 Вт.

5. Пульсації світла. Світильники ВТН різної модифікації можуть мати різний рівень пульсації: від 1% до 10%. Цей показник слід обирати в залежності від призначення приміщення.

6. Тип розсіювача світла. Для зон відпочинку, художніх майстерень та картинних галерей рекомендують матове скло розсіювача. Для приймальнь, коридорів, нарадчих кімнат потрібні моделі з розширеним потоком. Для приміщень з високими стелями та з комп’ютерним обладнанням необхідні світильники зі звуженим потоком.

Підібрати оптимальне світлотехнічне обладнання допоможуть кваліфіковані працівники компанії "ВТН". На офіційному сайті http://vtnled.com/rastrovi-svitilniki растрові світильники та світлодіодні представлені сучасними моделями з різними характеристиками. Довіртесь вітчизняному виробнику — економте свої кошти та час на виконанні замовлень.