Освіта в Польщі - найкращий вибір для тих, хто хоче отримати європейську освіту за прийнятними цінами. Проживання у Польщі також набагато дешевше Західної Європи. Ви зможете вчитися як на польському, так і на англійській мовах, а завдяки ECTS (European Credit Transfer System) студенти можуть продовжувати освіту в будь-яких інших країнах Європи. Як правило, студентам, які бажають навчатися польською мовою необхідно пройти мовне стажування в Польщі.

Польсько-український центр Освітаполь - мій вибір для навчання, так каже кожен український студент. У центрі будуть раді надати допомогу зарахування у вищі навчальні заклади Польщі.

Польща - це наші найближчі сусіди, але, крім того, це країна з багатою історією, захоплюючим сучасним способом життя, чудовими кулінарними традиціями і найбільш здоровою економікою в Європейському Союзі. Польщі, як єдиній європейській економіці, вдалося уникнути останньої рецесії.

Жодна інша європейська країна не володіє такими різноманітними пейзажами і красивими містами - від альпійського стилю і горбистих гір, ідеальними для піших прогулянок, карстові долини, багаті, глибокі ліси в стилі джунглі, тисячі прекрасних озер і дикі пляжі – найбільш широкі піщані і у всій Європі!

 

Переваги освіти в Польщі можна довго перераховувати, відмітимо найголовніші: європейський диплом; недороге житло та харчування, високий рівень технічного забезпечення навчального процесу, безліч студентських пільг і знижок, можливість працювати і проходити оплачувану практику під час навчання, безвізовий проїзд по країнах Євросоюзу, можливість легально залишитися в країні після закінчення навчання.

Вступ без іспитів і перевірки мови в ряд університетів. Іноземці мають право вступити у польські внз на перший курс (бакалавр), маючи повне середні освіту в Україні - шкільний атестат за 11 клас. Навіть не маючи повної середньої освіти, у українського студента є шанс поступити на відповідну спеціальність.

На деякі спеціальності, для зарахування потрібно пред'явити мовний сертифікат і скласти вступний тест. За вашим бажанням, в Освітаполь підберуть вищій навчальний заклад, в якому не доведеться здавати іспити.

Безкоштовне навчання проходить на польській мові. Це другий найважливіший слов'янська мова у світі і найбільш поширена мова в країнах Європейського Союзу. Але оскільки польський належить до слов'янської групи мовою, українцям він зазвичай дається легко – ви можете вивчити польську за дуже короткий час.