Багато власників приватного житла облаштовують на своїх ділянках город. Насіння і розсада в магазинах коштують недорого, тому вирощування різних культур є досить привабливим в економічному плані рішенням. Якщо правильно підготувати грунт і грамотно доглядати за рослинами, можна дочекатися гарного врожаю. Звичайно, доведеться стежити, щоб його не зіпсували різні шкідники. Для цього доведеться використовувати різні препарати на різних етапах вирощування. У тому числі – і коли урожай зійде. На цій стадії вас виручить гербіцид гліфовіт . Даний засіб допомагає позбутися від бур'янів. Цей гербіцид ефективний при боротьбі з різними видами рослин-шкідників. Він допоможе очистити ділянку від бур'янів-одноліток – лободи, дикої редьки і т.д. Ефективний гербіцид і при боротьбі з багаторічними рослинами. До них відноситься полин, кульбаба. Варто його використовувати і в тому випадку, якщо на ділянці росте паслін, пазушний бузинник або амброзія.

Важливою перевагою гербіциду є те, що він не робить негативного впливу на самі культури. Їх зростання не погіршується, плоди не просочуються негативними речовинами. Навпаки, засіб дозволяє дещо прискорити урожай, надаючи легкий підсушуючий ефект. До того ж гербіцид не забруднює навколишнє середовище. Якщо у вас є тварини – можете не хвилюватися про вплив засобу на їх організм. Такі препарати практично не токсичні для теплокровних організмів.

Використовувати гербіцид Гліфовіт ви можете разом з деякими іншими препаратами. Головне – перевірте сполучуваність засобів. Наприклад, ефективною комбінацією є Гліфовіт + Тендем.

Враховуйте, що препарат буде ефективний при теплій погоді. Температура може коливатися від 12 до 25 градусів. Не використовуйте засіб після дощу. Повинно пройти хоча б 5 годин.