Відмовитися від називання традиційного продукту - «бурбон» американський уряд спонукав саме віскі Джек Деніелс, вірніше особливість технології його виробництва. Справа в тому, що так звана технологія «Лінкольн» включає в себе технологічний процес виробництва легендарної випивки. Сьогодні без цього специфічного процесу не мислиться справжній віскі. Фільтрація через деревне вугілля сімейства кленових алкогольного сусла лежить в основі методу. Також в доступності віскі Джек Деніелс криється його секрет успіху, сьогодні можна віскі купити в магазині елітного алкоголю і в Чернігові за посиланням купить виски киев.

Сам же на виході сорокаградусний спиртний напій - це продукт змішування на основі джерельної води всіх компонентів. Остаточний рецепт ідеального віскі по шляху до успіху виробився за багато десятиліть, в якому кукурудзяного дистиляту повинно міститися до 80 відсотків. Ячмінний і житній дистилят додається приблизно в рівних пропорціях. У напої практично відсутній специфічний кукурудзяний присмак і сивушні масла, завдяки застосуванню процесу унікальної дистиляції. Як виявилося, для отримання вугілля безцінне джерело - це деревина американського клена, незамінного в технологічному процесі виробництва напою, настільки сьогодні популярного в магазині elit-alco.com.ua.

Насичують напій неповторними смаковими якостями і роблять його м'яким кленові вуглинки, через які брага фільтрується. Оскільки ніколи і ніхто не приховував секрет вихідних інгредієнтів і технології напою, неодноразово робилися народними умільцями спроби з ними поекспериментувати. Навіть розроблялися рецепти для виробництва віскі Джек Деніелс в домашніх умовах за роки планетарного тріумфу цього легендарного алкоголю. Однак нікому так і не вдалося повторити оригінальний смак елітного напою.