Атрошенко на дебатах дав реальну оцінку стану міста, а не змальовану в кольорових буклетах Соколова

Під час теледебатів Владислав Атрошенко дав реальну оцінку стану справ у місті, а не ту, яку змальовує в своїд дорогих буклетах діючий мер. Також Атрошенко звинуватив опонента в тотальній брехні та маніпуляціях під час кампанії.

Далі пряма мова:

- Переконаний, ви прекрасно знаєте реальний, а не намальований в красивих буклетах стан нашого міста.

Але я почну з найголовнішого. Зараз за вказівкою Соколова затримують нові платіжки за тепло, адже коли люди їх отримають - не підуть за нього голосувати.

В чому причина того, що в Чернігові тарифи одні з навищих в Україні? А тому, що Соколов віддав в оренду нашу ТЕЦ київській фірмі і я так розумію, має особисту матеріальну зацікавленність у високих тарифах.

Мені смішно чути про міфічну приватизацію ТЕЦ, що прямо заборонено постановою Кабміну. Тобто, ви протягом двох місяців просто вішали лохшину на виха, замість звіту про роботу!

Реальный стан міста жахливий, підприємства стоять, інфраструктура доведена до ручки. Причина одна: Безвідповідальність, бездіяльність та корупція в міській владі. І це все має прізвище - Соколов, який її очолює вже 13 років.

До чого це призвело? Я назву лише кілька цифр, які ілюструють те, як Чернігів втрачає свої можливості. Якщо порівняти Чернігів з аналогічними містами України - Сумами, Житомиром, Вінницею та Полтавою, ситуація стане зрозумілою ще більше.

Десятки підприємств, всі в місті їх знають назви, знищено, обладнання розрізано і здано в брухт. Тисячі людей залишилися без роботи. Рівень заробітних плат в Чернігові - нижче на 300-500 грн. не тільки всіх обласних центрів, а навіть Прилук.

Кожен сьомий працездатний чернігівець не має роботи. Заборгованність по зарплаті в Чернігові понад 15 млн, а в Житомирі - лише 3. Обсяг іноземних інвестицій в Сумах 165 млн доларів, а в Чернігові - лише 26. Це підтвердження корупції!

Тривалість життя серед усіх обласних центрів країни найнижча саме в Черінгові. Місто старіє. Молодь не бачить тут перспективи. Про що говорити, коли родина діючого мера живе в столиці, а не в Чернігові! Звідки йому знати, як живуть прості люди?

Серед цих міст проїзд в громадському транспорті найвищий саме в нашому місті, хоча його якість у нас - найгірша, адже цілеспрямовано знищено тролейбусне управління, а приватні перевізники балотуються по спискам партії мера.

За воду вінничанин платить на 40% менше, ніж мешканець Чернігова, а платіжка за тепло і гарячу воду у мешканця Житомира в середньому на 150-200 гривень менше, ніж у споживача послуг Чернігівської ТЕЦ.

Можна продовжувати наводити цифри, які ілюструють, що Соколов довів наше місто до ручки.  

Але треба сказати ДОСИТЬ корупції та безгосподарності. Чернігів втрачає можливості і це відчуває кожен його мешканець.

Настав час для розвитку нашого міста!

Владислав Атрошенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
215 просмотров в ноябре
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии