Реєстр судових рішень

Відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі видаються на запит, зразок якого встановлено відповідним нормативном документом. Ця інформація може бути надана у вигляді Виписки, Досвідки чи Витягу. Всі три документи відображають різну інформацію і їх видачу здійснюють державні реєстратори незалежно від місця, де зареєстрований підприємець чи юридична особа. Реєстр підприємців України та юридичних осіб Витяг і Довідку може видавати на будь-кого з юридичних осіб чи ФОП. Винятком є Виписка, її отримує підприємство, яке запитує інформацію стосовно себе.

Термін дії цих документів законодавчими актами не обмежується, але слід знати, що та інформація, яка в них міститься актуальна тільки на дату, коли цей документ був отриманий. Найбільш поширеною формою, яка видається державними реєстраторами є Витяги. Вони є базовими, розширеними, вибірковими а також про відокремлені підрозділи.

У законі України «Про доступ до судових рішень» регулюються вимоги до порядку доступу до рішень, які виносяться судом. Мета цього документа – забезпечити відкриту роботу судів, що мають загальну юрисдикцію, зробити прогнозованими судові рішення і сприяти однаковому для всіх застосуванню законодавчих актів, що діють на території України. Цей Закон наголошує на праві кожного мати доступ до рішень, які ухвалюються судовими органами у тому прядку, який він визначає і заносяться вони в Реєстр судових рішень.

Забезпечення цього права здійснюється шляхом офіційного оприлюднення рішень суду на веб-порталі офіційної суддівської влади. Доступ до рішень суду загальної юрисдикції здійснюється Державною судовою адміністрацією України, яка відповідає за ведення Єдиного державного реєстру судових рішень. Вся інформація, що внесена до нього відкрита цілодобово. Платити за доступ до неї не потрібно, інформація надається безоплатно. Користувачі веб-порталу можуть шукати, здійснювати перегляд, копіювати і друкувати судові рішення чи їх окремі частини.

Вся інфрмація, яка є на сервері доступна для кожного, хто має інтернет. Для того, щоб зайти на сайт потрібно внести в пошуковий рядок будь-якого пошукового ресурсу назву ЄДР судових рішень України. Необхідно зазначити, що інформація, яка дає можливість ідентифікації фізичної особи замінена, на офіційному веб-порталі літерами чи цифрами, що унеможливлює розкриття даних, які не підлягають розголошенню.

Державний реєстр юридичних та фізичних осіб також доступний у інтернет мережі. Достатньо ввести цю назву у строку пошукового запиту українською мовою. Доступ до інформації є безоплатним для перегляду. Замовлення Довідки, Виписки чи Витягує платною послугою.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
55 просмотров в декабре
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии