• Головна
  • Мэр Чернигова пытается реанимировать «Домобудівник»
14:14, 19 січня 2016 р.

Мэр Чернигова пытается реанимировать «Домобудівник»

Городской голова намерен подыскать инвестора, который сможет «оживить» крупнейшую в прошлом строительную компанию Чернигова. Об этом сообщает svoboda.fm.

О предприятии, которое было в прошлом году признано банкротом, власти не намерены забывать.

- Ми намагаємося знайти інвестора, який би зайшов для санації «Домобудівника», щоб його зацікавило виробництво і ті земельні ділянки, на яких, заробивши певний прибуток, він міг його частину віддати на будівництво житла для інвесторів підприємства, - отметил Владислав Атрошенко.

По словам городского головы, он планирует встретиться с представителями банка «Райффайзенбанк Аваль», который является залогодержателем «Домобудівника» и диктует сейчас условия.

- Я чекаю можливості почути та обговорити умови, як можна відтягнути термін виплати боргів банку, аби вони зняли арешт з майна підприємства, - сказал Атрошенко.

- Щоб інтереси банку, як кредитора були враховані, і щоб не дуже обтяжувати інвестора, якому нецікаво відразу виплачувати дуже великі кошти на покриття попередніх боргів. Йому бажано виплатити ці гроші вже після отримання прибутку з будівництва. Ось тут і є той компроміс, який хотілося б досягти між інвестором і банком, - объяснил Владислав Атрошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Владислав Атрошенко #"Домобудівник" #банкротство #инвесторы #реанимация
Оголошення
live comments feed...