Як вибрати орхідею в подарунок?

Ви хочете подарувати орхідею, а полиці квіткових магазинів майорять кольоровими квітами різних розмірів. Як не загубитися у різноманітті та як правильно обрати орхідею для подарунку?

Почнемо з того, що жива рослина орхідеї в горщику, є ідеальним і вигідним подарунком на новосілля, на день народження, на 8 березня, на професійне свято.

Які ж плюси ми можемо виділити у виборі орхідеї для подарунку:

1.Орхідея в горщику може замінити собою і подарунок, і букет, що дозволить вам заощадити.

2. Цвіте ця красуня кілька місяців, і відповідно насолоди від неї новий господар чи господиня отримають в рази більше, аніж від звичайного букету зрізаних квітів.

3. Орхідея, при правильному догляді, обов’язково зацвіте ще не раз. І кожного разу цвітіння нагадуватиме про вас.

Орхідеї – це універсальний подарунок, їх можна дарувати і чоловікам і жінкам, близьким та колегам. Цими квітами можна навіть здивувати звиклих до букетів вчителів, а головне їх ніколи не буває забагато.

орхiдея_в_подарунок3

Ви чули, що орхідея дуже примхлива та вибаглива рослина, потребує створення особливих, мало не тропічних умов у місцях їх вирощування. Можете не хвилюватися – це міф. І поширений він переважно серед тих, хто ніколи не мав цієї красуні у будинку. А насправді догляд за цією рослиною, точніше за деякими із її видів, є простішим ніж за іншими кімнатним рослинами.

Найважливіший секрет у догляді за орхідеями: ці квіти відмінно живуть і цвітуть у тих господарів, які просто забувають їх поливати. Справа в тому, що надмірний полив є основною причиною загибелі цих рослин в домашніх умовах, а ті, хто забувають поливати, виконують основну умову успішного догляду за цими рослинами - поливають тільки після просихання ґрунту.

Щоб не створювати зайвих проблем майбутньому власнику орхідеї з пошуком інструкцій щодо догляду, прикріпіть до подарунку невеличку записочку з рекомендаціями по догляду та опишіть, як пересаджувати орхідею.

орхiдея_в_подарунок2

А тепер безпосередньо поради щодо вибору орхідеї.
Ви не помилитеся з подарунком, якщо оберете серед всього розмаїття саме орхідею фаленопсис. Саме цей вид прекрасно підійде для подарунку як початківцям у догляді за орхідеями, так і квітникарям зі стажем.

При цьому, вибираючи між мініатюрною рослиною і рослиною середнього розміру, зробіть вибір на користь орхідеї середнього розміру для новачка, а мініатюрну орхідею розглядайте тільки в якості подарунку для того, хто вже має досвід догляду за цими рослинами.

Вибирайте лише ті орхідеї, у яких ще є бутони, тобто ще не всі квіти. Саме в цьому випадку ви знатимете напевно, що орхідея ще довго буде квітнути, поступово розкриваючи свої бутони.

Орхідея з декількома (з двома-трьома) квітконіжками виглядає більш розкішною. Така квітка буде коштувати дорожче, але виглядати ваш подарунок буде шикарно.
Якщо ж ви хочете все ж таки зупинитися на більш економному варіанті, то обирайте орхідею з однією квітконіжкою, але з великими квітами. Така орхідея також буде притягувати погляди.

Обов’язково  оцініть зовнішній стан квітів, листя і коріння рослини. Вас не повинно нічого бентежити, на орхідеї не має бути ні темних плям, ні обвислого зморщеного листя. Рослина має виглядати свіжою та здоровою.

орхiдея_в_подарунок
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
407 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует