ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Держреєстр юридичних осіб

Коли маєш справу з юридичними фірмами або с фізичними підприємцями, перш за все треба подбати про захист своїх коштів, та організувати безпеку для власного бізнесу. Такі речі як прозорий та чесний бізнес – це не лише запорука успіху, але також імідж країни в очах європейських партнерів. Саме для того, щоб звести до мінімума фіктивні контори, та для боротьби з шахраями 15 травня 2003 року було створено єдр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Завдяки цьому реєстру кредитори отримали право захисту у питаннях ділових відносин з юридичними особами, або підприємцями, за рахунок змоги отримання публічного доступу до будь-якої інформації стосовно підприємця, чи юридичної особи. Окрім того, реєстр едрпоу не лише допомагає бізнесменам, але створює гармонізовану вітчизняну СРСГД(систему реєстрації суб'єктів господарської діяльності).

А зараз давайте розберемось, що нам дає державний реєстр підприємців. Перш за все, в реєстрі підприємців ви можете дізнатись про ідентифікаційний номер особи, що є платником податків. Але не завжди в реєстрі вказується саме ідентифікаційний номер платника, адже є категорія громадян, які згідно з Законодавством України, мають право вказати номер та серію паспорта( у звязку із віросповіданням). Також, ви отримаєте всю інформацію про те, де проживає фізична особа-підприємець, та її контактні реквізити. Також треба зазначити, що на законному рівні відкривається і деяка додадкова інформація. Наприклад, інформація про правонаступництво, інформація про скасування випуску акцій та інше.

Окремо, хочеться акцентувати увагу на тому, що подати запит на отримання вищевказаної інформації може будь-яка особа, що досягла 18-ти років, незалежно від громадянства та іншого. Все що від вас потрібно – звернутись до ІРЦ, або до Податкової інспекції, та внести встановлену грошову долю.

Багато хто з фізичних та юридичних осіб нехтує перевіркою даних з єдрпоу, і саме це призводить до неприємних наслідків. Адже перевірив інформацію про партнера по бізнесу ви можете бути впевненими щодо того, що ваш партнер не перебуває на межі банкротсва. Також, ви отримуєте повне уявлення про діяльність його фірми(підприємства, компанії, тощо). Іншими словами єдр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців – це перш за все гарант вашого спокою та успіху. Нехтуючи подібними перевірками ви маєте ризик не лише потрапити у неприємну фінансову ситуацію, але й втратити свої кошти та репутацію.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
11 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует