Тренди української та світової моди весна-літо 2016

Тиждень української моди з кожним роком привертає до себе все більшу й більшу увагу світових модних оглядачів і перетворюється на модну подію справді світового рівня.

Якщо модні критики такі небайдужі до того, що пропонують українські дизайнери, то українським красуням і поготів цікаво дізнатися, які модні тренди панують цієї весни та літа у світі й в Україні.

Сукні – нічні сорочки
Один з основних трендів, який одразу кидається в очі, це пропозиція дизайнерів носити сукні-нічні сорочки. На модних показах світових дизайнерів такі сукні практично нічим не відрізнялися від сорочки, в якій ми звикли вкладатися спати.

Щоби якось підкреслити, що ці сатинові, атласні та мереживні витвори слід носити як сукні, дизайнери доповнили їх великими щоденними сумками, кросівками та туфлями.

Тренди української та світової моди весна-літо 2016 (фото) - фото 1

Натомість українські дизайнери не вдалися до подібної відвертості, але білизняний стиль у їхніх сукнях проявився глибокими вирізами та ліфами на тонких бретелях. Модниць запевняють, що в поєднанні з класичними туфлями-човниками такі сукні можна носити навіть в офіс.

Тренди української та світової моди весна-літо 2016 (фото) - фото 2

Читайте також
Тренди 2016. Найголовніші тенденції моди весни та літа 2016 року

Сукня до підлоги
Довжелезна сукня чи  спідниця до підлоги – обов’язковий елемент в гардеробі кожної української модниці цієї весни та літа. Відкладаємо міні подалі в шафу і приглядаємося до розкішних спадаючих і летючих тканин, що розвіваються на вітрі при кожному кроці.

У такій сукні чи спідниці жінка виглядає напрочуд жіночною, а жіночність сьогодні також у тренді.  Величезна кількість максі-суконь та спідниць була продемонстрована на світових показах. Закордонні дизайнери не обмежують нас у кольорах – максі-сукня може бути контрастно-чорною, візерунчастою або в одному з модних кольорів сезону.

Тренди української та світової моди весна-літо 2016 (фото) - фото 3

Любов українців прикрашати себе квітами всюди, де завгодно, знайшла своє місце на максі-сукнях. Адже великі квіткові узори найефектніше виглядають саме на такій ультра-довжині. Стовідсотково можна спрогнозувати, що українським модницям більше припадуть до смаку українські квіти, аніж західний монохром.

Тренди української та світової моди весна-літо 2016 (фото) - фото 4

Читайте також
Тренди 2016. Модні кольори весна-літо 2016

Візерунки
Однотонна тканина чи візерунчаста? На це питання у різних дизайнерів є різні відповіді. Модні покази на світових подіумах засвідчити тяжіння дизайнерів до однотонних кольорів, щоправда у різноманітних й подекуди фантастичних відтінках.

Тренди української та світової моди весна-літо 2016 (фото) - фото 5

А в українській моді панує буяння барв та орнаментів. Найбільше в українських колекціях простежувалися квіткові мотиви та візерунки, об’єднані темою поп-арт.

Тренди української та світової моди весна-літо 2016 (фото) - фото 6
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Новости компаний
16:06, Сегодня