Максим Микитась: Ми не можемо стояти осторонь потреб дітей Чернігівщини

АКТУАЛЬНО. Сьогодні необхідно привернути увагу держави до проблем дошкільних навчальних закладів Чернігівщини. Про це заявив голова компанії «УкрБуд» Максим Микитась, який відвідав Ріпкинський дитячий садочок «Колосок».

Я сьогодні поспілкувався з вихователями цього закладу, батьками, дітьми. Можу з упевненістю сказати, що тут дуже люблять дітей, знають як їх виховувати, вкладають всю душу і сили.

Відверто – далеко не кожен садочок столиці може стати в один рівень з «Колоском» у Ріпках. Я приємно вражений побаченим тут, - розповів Максим Микитась.

 У той же час він наголосив, що такий результат вдалося досягти зусиллями вихователів, батьків, небайдужих людей, адже підтримка з боку держави мінімальна.

Але не всі дошкільні заклади Чернігівської області знаходяться сьогодні у доброму стані, особливо це стосується сіл.

– Ми повинні зробити все для того, аби у дитячих садочках Чернігівщині наші діти якісно та смачно харчувалися, мали де займатися, гратися, навчатися. Жили в теплі та комфорті і гармонійно розвивалися.

Ця проблема повинна вирішуватись на державному рівні, і я буду робити все, що від мене залежить, поки не побачу якісних змін у кожному селі. А до того, ми обов’язково будемо допомагати дитячим садочкам власними силами, - пояснив Максим Вікторович.

Так, за його ініціативи незабаром в «Колоску» проведуть поточний ремонт приміщень, замінять вікна, залагодять ями та тріщини на подвір’ї, виклавши нову тротуарну плитку, оновлять дитячий майданчик та спортивний інвентар.

– Діти – це наше майбутнє, і ми не можемо стояти осторонь їхніх потреб. Ми обов’язково будемо підтримувати дитячі садочки, школи, лікарні, села Чернігівщини, адже наші люди заслуговують на гідне та достойне життя, - наголосив Максим Микитась.  

DSC02748DSC02775воспиательница_дидовецзаведующая_садика

Максим Микитась
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
98 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии