Максим Микитась організував свято для вихованців дитячого садочку села Пакуль

АКТУАЛЬНО. За сприяння Максима Миктася, партнера благодійного фонду «Поліський оберіг» у дитячому садочку села Пакуль Чернігівського району відбувся святковий випускний вечір. Керівник дитячого садочку Тетяна Руденко звернулася до Максима Микитася під час його візиту до села з проханням допомогти організувати свято для дітей і той охоче погодився.

Випускний вечір перетворився на захоплююче, цікаве та яскраве дійство. У гості до юних жителів села Пакуль приїхали аніматори, які розважали малечу різноманітними забавами: іграми, конкурсами, естафетами.  

Дітлахи охоче брали участь у майстер-класах – малювали, співали, танцювали, виготовляли власноруч іграшки. Було зворушливо спостерігати за тим, як малеча зі щирою посмішкою та очима, наповненими радістю, на одному з майстер-класів читала для батьків вірші. Це додавало відчуття сімейної, теплої, дружньої атмосфери на випускному.

Помітно, що усе що відбувалося, неабияк захоплювало та зачаровувало дітей. Ну а завершилося святкування концертом та солодким столом. 

– Діти - наше майбутнє і ми не можемо залишатися осторонь їхніх потреб чи проблем. Ми охоче організували свято для малечі села Паскуль. Немає нічого ціннішого в світі ніж щирі, радісні дитячі емоції та посмішки.  Сьогодні багато дошкільних навчальних закладів Чернігівського, Ріпкинського районів потребують підтримки і допомоги. І всюди, де ми матимемо можливість – обов’язково будемо допомагати, - пояснив Максим Микитась.

Також він розповів, що незабаром у багатьох населених пунктах Чернігівської області, за ініціативи фонду «Польській оберіг» відбудуться громадські слухання, де будуть обговорювати найважливіші проблеми, які сьогодні турбують людей та шляхи їх вирішення.

Ми організовуємо ці слухання для того, аби зібрати максимуму інформації та допомогти людям. Сьогодні в багатьох селах закриваються школи, дитячі садочки, відсутні нормальні дороги, немає транспортного сполучення з районом. Ці та інші проблеми разом з людьми ми будемо вирішувати спільно з громадою, - наголосив Максим Микитась.    

Максим Микитась організував свято для вихованців дитячого садочку села Пакуль, фото-1 Максим Микитась організував свято для вихованців дитячого садочку села Пакуль, фото-2 Максим Микитась організував свято для вихованців дитячого садочку села Пакуль, фото-3 Максим Микитась організував свято для вихованців дитячого садочку села Пакуль, фото-4
Максим Микитась
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
67 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии