Як молодим батькам вибрати коляску і ліжко для дитини?

Кожна молода сім’я, що чекає дитину неодмінно зустрінеться з труднощами вибору візка (коляски)для новонародженого та дитячого ліжечка. Сучасний ринок пропонує безліч моделей дитячих візків та ліжечок, що кардинально або ж лише незначними деталями відрізняються між собою.

Як не заблукати і не розгубитися у магазинному різноманітті, та на що орієтуватися привиборі вказаних аксесуарів?

Як вибрати візок (коляску) для новонародженного

Хороший візок - хороша прогулянка; з новонародженими ця закономірність працює якнайкраще. Багато малюків, добре сплять тільки в візку (колясці) або виключно на прогулянці під час руху. Яким він має бути, правильний візок (коляска) для новонароджених? Варіантів насправді багато, і багато залежить від уподобань і звичного способу життя батьків.

Для тих, хто прихильник мобільності, оптимальним вибором стане візок-люлька. Хоча він зазвичай компактністю не відрізняється, але як тільки малюк навчиться сидіти, його можна буде пересадити в легкий прогулянковий візок, або взагалі в модель типу «тростина».

Для тривалих прогулянок по будь-яких дорогах від народження до тих пір, поки ви не відмовитеся від візка повністю, підійде візок-трансформер. Це дуже доступний варіант, що дозволяє обійтися одним візком від народження до 3-річного віку.

Багатомодульні варіанти - улюбленці автовласників, це так звані візки 2 або 3 в одному. Нерідко в складі такої транспортної системи є автокрісло. Шасі що компактно складається і поміщається в багажник, а верхні модулі знімаються і замінюються: спочатку це буде люлька, потім - прогулянковий блок. На шасі може встановлюватися автокрісло.

Критерії вибору візка (коляски) для новонародженого:

  • Найперше зробіть вибір на користь одного з трьох типів візка (коляски) для новонароджених: люльки, трансформера або модульної моделі.
  • Орієнтуйтеся на вагу візка (коляски) (це на той випадок, якщо вам кілька разів на день прийдеться піднімати коляску, скажімо, на 4 поверх без ліфта).
  • Виміряйте ширину, на яку розкриваються стулки ліфта у вашому будинку, і орієнтуйтеся на коляски з відповідними параметрами.
  • Обов’язково врахуйте пору року, на яку припадуть перші півроку життя малюка, відповідно, звернути увагу на всесезонні, утеплені або звичайні моделі.

Виберіть кілька моделей, що підходять під ваші вимоги. Прочитайте про них відгуки в інтернеті, звертаючи увагу на плюси та мінуси зазначені покупцями.  «Познайомтеся» з візком в живу, сходіть в магазини. Під час покупки обов'язково огляньте весь візок: якість виконання швів, плавність механізмів; перевірте рівність ходу.

Як вибрати ліжко для новонародженого

Дитяче ліжко має бути затишним і комфортним для дитини,  але при цьому повністю безпечним.

Поради щодо вибору дитячого ліжечка

1. Потрібно визначитися щодо матеріалу ліжечка

  • Якщо дитяче ліжечко дерев’яне, прослідкуйте, щоб воно не було покрите токсичними фарбами та лаками. Попросіть у продавця відповідні документи.
  • Якщо ваш вибір впав на ліжко-манеж, виготовлене з пластику, необхідно обов'язково перевіряти сертифікати якості.

2. Висота бортиків

Обов’язково зверніть увагу на висоту ботиків в дитячому ліжечку, вона має бути не менша 45 см над рівнем матрацу. Краще вибрати дитяче ліжечко з регуляцією висоти бортика. Адже вам доведеться постійно класти дитину спати і брати її назад на ручки.

3. Відстань між прутами

Важливою є відстань між прутами дитячого ліжечка, яка має бути не більша 6 см і не менше 2,5 см.

4. Ліжечка-качалки

Деякі дитячі ліжечка мають можливість заколисування малюка, але пам'ятайте, що ця функція потрібна лише на кілька місяців, потім буде необхідно закріпити ліжечко в стійке положення. Також ви можете вибрати ліжечка з вбудованим механізмом заколисування, але пам'ятайте, що малюкові ніяка люлька не замінить батьківських рук і маминого тепла.

5.  Якщо ви купуєте дитяче ліжечко не на рік, то можливість зняти прути і дати свободу переміщення малюкові - буде актуальна.

6. Домашня пилюка є причиною виникнення алергії у маленьких дітей. Краще брати модель, в якій шухлядки розташовуються не нижче, ніж 8-10 см над підлогою, щоб була можливість проводити вологе прибирання, не пересуваючи його з місця.

7. Поверхня дитячого ліжечка має бути гладкою, щоб ваш малюк не поранився.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)