Щосуботній ярмарок на Ремзаводі

Унікальне явище виникло в Чернігові на Ремзаводі.  Вже  70 субот поспіль місцеві виробники,  фермери вивозять свою продукцію для продажу. Висока якість продуктів та доступні ціни привертають увагу жителів  та гостей міста, стають стимулом для придбання продукції, представленої на ярмарку.

На початку 2015 року у представників різних громадських організацій, які об’єднались в Центр громадських ініціатив, виникла ідея  - організувати спілкування «виробник-покупець» без посередників.

Тим самим надати підтримку кожній зі сторін: виробнику швидко  збути свою продукцію, покупцю придбати якісний товар за доступними цінами.

Феноменальність проекту «Щосуботні ярмарки»  полягає в тому, що це єдине місце в Чернігові, де можна і придбати товар, і добре провести вихідні всією родиною завдяки культурно-розважальним програмам для дітей та дорослих.

Майданчик для організації ярмарок активістам наданий безкоштовно. Ідею підтримала місцева влада. З того часу, ось вже більше року, щосуботи в Чернігові діє унікальний ярмарок без захмарних грошових поборів з продавців, а отже з цінами на продукцію без додаткових «накруток».

Ярмарок постійно розвивається. Громадські  активісти вже працюють над поглибленням проекту щосуботніх ярмарок, а саме  організацією «Щосуботніх  «FEST Ярмарок» в Чернігові».

Проект передбачає проведення тематичних заходів: Книжковий ярмарок , Ярмарок меду, Ярмарок пива, Ярмарок меблів та інше. Таке дійство в Чернігові безумовно приверне увагу жителів Києва та інших міст, і стане одним з чинників, які  збільшать потік туристів до Чернігова.

Участь зацікавлених осіб в організації щосуботніх «FEST Ярмарок» , підтримка влади дуже потрібна ініціативній групі.

На запитання та пропозиції щодо участі і підтримки проекту  «Щосуботні  FEST Ярмарки в Чернігові» активісти Центру  громадських ініціатив чекають  за наступними контактами:
• телефони: 093-637-12-54; 093-471-8207
• ел. пошта:[email protected]
• проспект Миру, 194 (зупинка «Ремзавод»)

12765625_1741376429409212_1222584755_oDSCN3438DSCN3439DSCN3448DSCN3492

Прес-служба Центру громадських ініціатив
ярмарок Ремзавод
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
390 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии