Учениця чернігівського ліцею стала другою в Україні

Любов виростає з дитинства… Любов до батьків, до рідного краю, до омріяної професії. «Головне – плекати в собі ці паростки любові, зростати духовно та професійно», переконана учениця Чернігівського професійного ліцею побуту Ірина Силенок.

Хоча в місті почувається вільно, дівчина часто їздить у мальовниче рідне село Задеріївку Ріпкинського району.

– Знаю, мамина молитва та батькова порада роблять мене впевненою та успішною. Саме батькам, Павлу Миколайовичу та Вірі Миколаївні, я присвячую свою перемогу, – сказала дівчина.

23–26 травня в Черкасах відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів за професією «кравець».

Участь у ньому брали 24 переможці ІІ етапу конкурсу з різних областей України, серед них іучениця Чернігівського професійного ліцею побуту Ірина Силенок, яку супроводжувала та надихала на творчі успіхи викладач професійно-теоретичної підготовки Галина Анатоліївна Галавська.

Конкурс проходив у два тури. Перший, теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань та виконання тестових завдань на персональному комп’ютері.

У другому, практичному турі конкурсанти продемонстрували свою майстерність, охайність та любов до професії при виготовленні дитячого костюму для відпочинку.

Оригінальні вироби конкурсантів передали дітям, які перебувають на лікуванні в Черкаському обласному онкологічному диспансері.

26 травня відбулось урочисте закриття конкурсу, на якому були оголошені результати. Члени журі відзначили високий рівень фахової майстерності Ірини Силенок.

За підсумками конкурсу Ірина посіла почесне 2-е місце і була нагороджена дипломом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів за професією «кравець».

– Правда, дорога до успіху не легка. Але йти нею приємно, якщо ведуть тебе справжні професіонали – майстри та педагоги Чернігівського професійного ліцею побуту, навчання в якому стало для мене яскравою сторінкою життя.

Саме в ліцеї я почуваюся як вдома: затишно, радісно, впевнено. Переконана, що мої краяни, які оберуть Чернігівський професійний ліцей побуту для навчання професіям «швачка», «кравець» та «перукар», ніколи про це не пошкодують, – наголосила випускниця Чернігівського професійного ліцею побуту.

Іра під час виконання практичного завдання Ірина в очікуванні результатів конкурсу Кращий результат практичного туру -  у Ірини Під час жеребкування Ірині дістався 5 щасливий номер Силенок Ірина Учасники конкурсу (Ірина в зеленій формі)
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
126 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов