Ринок нерухомості: класи новобудов та їх основні відмінності.

Три основні класи новобудов та їх характеристики

На ринку нерухомості пропонується багато нових квартир. Їхня вартість, судячи з даних наведених в каталозі новобудов ЛУН.ua, може коливатися в широких межах, і якщо покупець погано розбирається в технічних параметрах житла, то зіставити характеристики по пунктах та ціну, впевнитися у їх адекватності буває досить важко. Новобудови зазвичай розділяють на апартаменти економ-класу, комфорт-класу, та елітного класу. Це ділення доволі умовне й іноді житло одного класу може бути віднесено до сусіднього, але у більшості випадків така градація відповідає реальній вартості житла.

Елітні новобудови, як правило, споруджуються в центральних та престижних районах, в місцях з гарною екологічною ситуацією, поблизу станцій метро, автомагістралей зі зручними транспортними розв’язками. Неподалік відсутні великі підприємства, в районі добре розвинута інфраструктура, є місця для заняття спортом та відпочинку. Технічні параметри престижних новобудов також відповідають найвищому рівню технологічної оснащеності. Системи вентиляції, кондиціонування та опалення спроектовані таким чином, щоб повністю задовольнити всі можливі потреби мешканців. В деяких новобудовах встановлюються автономні системи опалення, особливо в помешканнях, що обладнані великими панорамними вікнами. Є будівлі з терасами на даху, на яких можуть бути розміщені спортивні майданчики, басейни або місця для відпочинку.

Житло економ-класу зазвичай будується у віддалених районах, на околиці міста та в передмісті. Його ціна залежить від якості транспортного сполучення з містом. На вартість впливає екологічна ситуація в районі забудови – присутність поблизу великих підприємств, шкідливих або гучних виробництв сильно знижує цінність житла. Частіше за все новобудова споруджується найдешевшим методом – споруда збирається з залізобетонних панелей наче з елементів дитячого конструктора. Це гарантує високу швидкість робіт та їх низьку ціну. Апартаменти мають невеликі площі та типове планування. Інженерні системи такого будинку виконуються з дешевих комплектуючих, технічне обладнання також мінімальне, в квартирах встановлюються дешеві сталеві радіатори опалення та віконні рами початкового рівня.

Новобудови комфорт-класу мають трохи кращі характеристики. Вони будуються з застосуванням більш дорогих монолітної та монолітно-цегляної технології. Іноді обладнуються системами вентиляції та кондиціонування, часто будівля споруджується з підземним або наземним паркінгом. При проектуванні весь перший поверх або його частина часто призначається для власних елементів інфраструктури.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
7 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует