• Головна
  • Фонтан в Чернигове будет тот, что больше понравился мэру
13:39, 11 серпня 2016 р.

Фонтан в Чернигове будет тот, что больше понравился мэру

Депутаты приняли решение о выделении средств на строительство фонтана напротив «Мегацентра». Он появится на базе старой чаши в сквере.

Проект, который поддерживал городской голова Чернигова Владислав Атрошенко депутаты поддержали, хотя были и недовольные.

Напомним, что ранее активисты собрали около 1000 подписей за другой проект фонтана – «пешеходный». В то же время Владислав Атрошенко наставивал на светомузыкальном фонтане.

На сессии он «перебил» подписи одной инициативной группы, заявив, что собрал 2000 подписей за проект светомузыкального фонтана.

Главная претензия к мэру со стороны активистов – попытка обойти систему госзаупок «Прозорро», которая могла бы существенно снизить стоимость реконструкции объекта.

Дело в том, что стоимость работ разбита на три составляющие:

• территория воле фонтана
• система водоснабжения
• техническое оборудование

При этом каждая часть стоит чуть менее 1,5 миллиона гривен, что делает использование положительно себя зарекомендовавшей системы «Прозорро» не обязательным.

Если бы в проекте вся сумма была проведена одной строкой (а это почти 4,5 миллиона гривен), то бюджетные деньги было бы проще отследить.

Владислав Атрошенко прокомментирвал ситуацию с фонтантом на своей странице в социальной сети «Фейсбук»:

- Є думка батьків, які стверджують, що пішохідний фонтан - небезпечний. Діти там можуть намокнути, підскользнутися, захворіти. В наших кліматичних умовах не так багато спекотних днів, коли приємно походити через пішоходний фонтан. А що робити восени, коли прохолодно та протяг?

Крім того, є думка архітекторів, які вважають, що запропонований Управлінням ЖКГ фонтан краще вписується в структуру цього місця.

Також варто врахувати, що пішохідний фонтан має більшу площу, яку потрібно покрити гранітом та значно більшу кількість форсунок, а отже, дорожчий за світло-музичний більше ніж вдвічі.

Проект світло-музичного фонтану майже одноголосно підтримала громадська рада та містобудівна рада.

Я всіх почув, та прийняв рішення виділити кошти на встановлення саме світло-музичного фонтану.

Це рішення підтримала більшість депутатів міської ради під час голосування за зміни до бюджету міста.

Думка громади почута та врахована. Кожна дискусія має колись закінчуватися, саме це і є демократія. В наступний період ми розглянемо проект пішоходного фонтану в Міському парку культури та відпочинку. Там він буде більш доречним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фонтан #ВладиславАтрошенко
Оголошення
live comments feed...