• Головна
  • Что читают черниговцы. Наталия Воскресенская
книжная полка
11:54, 21 серпня 2016 р.

Что читают черниговцы. Наталия Воскресенская

книжная полка

«У богатых людей – большая библиотека, у бедных людей – большой телевизор» – эти слова принадлежат знаменитому американскому бизнес-тренеру Дену Кеннеди, также известному как «создатель миллионеров».

Очень точное наблюдение! Кто-то бездействуя ожидает богатства извне, а кто-то начинает обогащение с себя. Уверены, наши читатели – люди образованные и начитанные.

А потому предлагаем пополнить свою библиотеку и вводим новую рубрику, в которой известные черниговцы будут делиться с нами своими литературными предпочтениями – пятью книгами (да, понимаем, что мало, но формат есть формат), которые произвели наибольшее впечатление на…

Наталию Воскресенскую, волонтера, общественного активиста, члена ОФ «Самооборона Чернігівщини» и ОО «ВЦ Єдність»
13501713_817416848392126_8322903346101227977_n

Андрій Цаплієнко «Книга змін»
1445757505_7881734eef88170d66b2c9ab3a011a5a

У книзі, написаній журналістом ТСН, подано невеликі розповіді про події, які відбуваються в нашій країні зараз. Головна лінія сюжету – війна. Книга важка, сумна, але захоплююча... Прочитала на одному диханні.

Маргарет Мітчелл «Звіяні вітром»
zviyani-vitrom-d0b_300_300

Книга розповідає про події Громадянської війни в США і долю головної героїні Скарлетт – непростої особистості, яка ламала всі існуючі на той час канони суспільства. Вона смілива, рішуча, відчайдушна. Як і всі особистості, Скарлетт – це боротьба протилежностей, добра і зла.

Книга навчає, як ніколи не опускати руки, боротися, показує справжні цінності, людську недосконалість і розкриває яскраву історію кохання між двома непересічними людьми.

Шарлотта Бронте «Джейн Ейр»
Sharlotta_Bronte__Dzhejn_Ejr

Книга про важку долю дівчинки-сироти, простої ззовні, але з багатим і яскравим внутрішнім світом, про відчайдушну боротьбу з труднощами, про те, як не зламатися, а залишитися вірному собі. І звичайно, найголовніше – це кохання, яке, як і життя Джейн, мало багато перешкод на своєму шляху, але закінчилося хепі-ендом.

Історія наповнена неочікуваними поворотами, непередбачуваним сюжетом і, звичайно, приємним кінцем. Автор талановито володіє словом, що дає змогу переживати разом із героїнею книги, бачити все немов своїми очима.

Дафна Дюмор’є «Ребекка»
kniga_rebekka_dafna_dyu_more

Роман я прочитала дуже давно, але запам’ятався він надовго. Книга про те, що часто за яскравою ширмою приховується жахлива потворність. А найжахливіше те, що цій ширмі всі заздрять і хочуть бути подібними до неї.

Це історія про жінку, яка майже відмовилася від коханого чоловіка, оскільки вважала, що не може конкурувати з його померлою дружиною Ребеккою. Вона була яскравою особистістю, яку всі любили і якій заздрили.

А насправді виявилося, що ця жінка – справжнє чудовисько і її шлюб був просто постановкою. Історія, яка полонить, написана цікаво та захоплююче.

Брайан Трейсі «Досягнення максимуму»
index

Книга, яка розкриває принципи досягнення успіху в будь-якій сфері життя. Я читала багато книг подібної тематики і тренерів, і психологів, і успішних бізнесменів, але, мені здається, це більш комплексна книга.

Вона розказує про те, що відрізняє успішну людину від неуспішної. Є люди, які, за що б вони не бралися, хоч це сімейне життя, хоч робота, – досягають успіху. І це не про гроші. Вони їх мають, але це щасливі, гармонійні особистості.

Дуже цікава книга. Я її перечитала з десяток разів і продовжую переглядати постійно. Адже часто ми просто забуваємо про найпростіші, але найважливіші речі, а вона мотивує пам’ятати про них і завжди бути в тонусі.

Что читают черниговцы. Татьяна Бойко
Что читают черниговцы. Андрей Терещенко

Что читают черниговцы. Александр Соломаха
Что читают черниговцы. Лилия Ибрагимова

Что читают черниговцы. Женя Бондаренко
Что читают черниговцы. Любовь Фиалковская
Что читают черниговцы. Александр Гашпар
Что читают черниговцы. Татьяна Янко
Что читают черниговцы. Василий Чепурный
Что читают черниговцы. Геннадий Касьянов
Что читают черниговцы. Константин Иванов
Что читают черниговцы. Виктория Сидорова
Что читают черниговцы. Геннадий Добровинский

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#книги #НаталияВоскресенкая #Унесенныеветром #Книгазмін #ДжейнЭйр
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...