• Головна
  • Что читают черниговцы. Игорь Андрийченко
книжная полка
10:57, 26 серпня 2016 р.

Что читают черниговцы. Игорь Андрийченко

книжная полка

«У богатых людей – большая библиотека, у бедных людей – большой телевизор» – эти слова принадлежат знаменитому американскому бизнес-тренеру Дену Кеннеди, также известному как «создатель миллионеров».

Очень точное наблюдение! Кто-то бездействуя ожидает богатства извне, а кто-то начинает обогащение с себя. Уверены, наши читатели – люди образованные и начитанные.

А потому предлагаем пополнить свою библиотеку и вводим новую рубрику, в которой известные черниговцы будут делиться с нами своими литературными предпочтениями – пятью книгами (да, понимаем, что мало, но формат есть формат), которые произвели наибольшее впечатление на…

Игорь Андрийченко, депутат Черниговского горсовета, заместитель председателя партии «ДемАльянс»

андрійченко

Річард Бах «Чайка на ім’я Джонатан Лівінґстон»

76122

Ця повість оповідає долю та шлях особистості, яка прагне бути собою, незважаючи на несприйняття суспільства. Шлях Джонатана показує нам, що наше відмінне від загальноустановленного бачення життя має право на існування. Головне – відчувати суть речей та не зраджувати прагненню бути собою. І тоді, безсумнівно, гусінь перетвориться на метелика.

Махатма Ганді «Революція без насилля»

07453265.cover

07453265.cover

Автобіографічна розповідь духовного поводиря та батька незалежності Індії Ганді однозначно варта уваги тих, хто цінує й виховує в собі силу духу та прагнення свободи, з одного боку, і любов та милосердя – з іншого. Махатма Ганді, починаючи успішним юристом з британською освітою, відчув, а пізніше повністю пропустив через себе багатовікове прагнення індійського народу до волі. У книзі автор показує, як сила СЛОВА та особистого прикладу однієї людини без жодного насилля може впливати на політику світових імперій та змінювати життя мільйонів.

Лі Куан Ю «Сінгапурська історія: із третього світу в перший»

130111213109216032_f0_0

Цю книгу хочу порадити всім, хто цікавиться розвитком сучасного світу та успішними історіями країн. Молодий політик Лі Куан Ю перетворив Сінгапур із колоніальної держави в процвітаючу прогресивну країну. Це опис 30-літньої історії поразок і перемог, боротьби і прикладів людської хоробрості та національної самоповаги. Саме історію життя й діяльності Лі Куан Ю можна описати прислів’ям «Велика дорога починається з першого кроку».

Джон Фейворс «Лідер нової епохи»

lider_novoj_epohi._metafizicheskij_vzglyad_na_problemy_rukovodstva

lider_novoj_epohi._metafizicheskij_vzglyad_na_problemy_rukovodstva

Дана книга трішки не вписується у стандартний набір сучасного українця, але вважаю за необхідне її презентувати. Вона про духовні аспекти лідерства в житті людини. Викладені у книзі принципи можуть бути застосовані для будь-якого індивідуума, сім’ї, організації або навіть держави. Прості, але глибокі питання, які має ставити собі будь-яка людина, яка хоче жити усвідомлено. А тим більше усвідомленими кожної секунди життя мають бути лідери, котрі претендують управляти життями інших.

Книга Джона Фейворса містить філософсько-прикладний характер та буде корисною виключно для тих, хто поділяє викладені тут погляди. Сподіваюсь, такі знайдуться серед читачів газети «Семь дней».

Бенджамін Франклін «Життя Бенджаміна Франкліна»

Что читают черниговцы. Игорь Андрийченко, фото-3

Один із батьків-засновників США, політичний діяч, дипломат, учений, письменник, журналіст, видавець, один із лідерів війни за незалежність США. Бенджамін Франклін мав цікаве й непросте життя. Цілий ряд викликів, які кинула йому доля в непростий час, він долав з гідністю. Безсумнівно заслуговує уваги та наслідування бажання Франкліна постійно самовдосконалюватись і розвиватись. І особливо цікаво читати опис життя цієї надзвичайної людини від першої особи.

Приємних вражень від читання книги!

Что читают черниговцы. Татьяна Бойко
Что читают черниговцы. Андрей Терещенко

Что читают черниговцы. Александр Соломаха
Что читают черниговцы. Лилия Ибрагимова

Что читают черниговцы. Женя Бондаренко
Что читают черниговцы. Любовь Фиалковская
Что читают черниговцы. Александр Гашпар
Что читают черниговцы. Татьяна Янко
Что читают черниговцы. Василий Чепурный
Что читают черниговцы. Геннадий Касьянов
Что читают черниговцы. Константин Иванов
Что читают черниговцы. Виктория Сидорова
Что читают черниговцы. Геннадий Добровинский
Что читают черниговцы. Наталия Воскресенская

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#книги #ИгорьАндрийченко #БенджаминФранклин #РичардБах
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...