Учитель 33 школы, поднявший руку на ученика, за свой аморальный поступок уволился по соглашению сторон

Вчера, в тот же день, когда видео «воспитательного процесса» учителя школы №33 г. Чернигова стало предметом номер один для обсуждений в городе, педагог написал заявление об увольнении.

– В управлінні освіти з цього приводу відбулася нарада, на якій були присутні і сам вчитель Юрій Васильович, і директор школи.

За ті дії, що ми побачили на відео, згідно п. 3 ст. 41 КЗпП України ми повинні звільнити такого працівника за аморальний вчинок.

Юрій Васильвич визнає свою провину і тому написав заяву про звільнення за згодою сторін, яку ми задовольнили, – рассказала Вера Казимир, заместитель начальника управления образования Черниговского городского совета, начальник отдела развития общешкольного и внешкольного образования.

Также Вера Анатольевна добавила, что увольнение даст возможность теперь уже бывшему учителю отдохнуть и подумать.

А касательно всех остальных учителей школ города Чернигова, с ними будут проведены беседы для того, чтобы исключить повторение подобных инцидентов.

Кроме того, будет осуществлен ряд запланированных мероприятий по программе «Медіаосвіта», что еще ранее были предусмотрены в Программе развития образования г. Чернигова на 2017-2021 года.

В рамках последнего предусматривается двусторонняя связь школ города и управления образования с родителями и родительскими комитетами по средствам соцсетей и СМИ.

– Якщо щось, це як правило одразу з'являється в Інтернеті, десь на Фейсбуці чи в інших соцмережах. Одразу нам телефонують журналісти.

Тому думка батьків завжди враховується, батьківські комітети працюють, – подчеркнула замначальника и заверила, что в дальнейшем управление будет работать в направлении улучшения педагогического состава учителей школ города.

В частности запланированы методы стимулирования (в том числе и материального) для педагогов.

Поэтому, как отметила Вера Казимир, хотелось бы, чтобы общественность сообщала им не только о негативных явлениях в школах и среди учителей в частности, но и о позитиве, который заслуживает на поощрение.

СПРАВКА:

За вчинення аморального проступку окремі категорії праців­ників можуть бути звільнені за підставою, передбаченою п. З ст. 41 КЗпП.

Трудовий договір може бути розірвано лише з тими працівниками, які виконують виховні функції, тобто коли виконання таких функцій є основним змістом їхньої роботи.

До таких працівників належать насамперед вихователі, вчителі, викладачі, психологи-практики, соціальні педагоги, майстри виробничого навчання, методисти, педагогічні працівники позашкільних закладів та ін.

Не можна за цією підставою звіль­нити працівника, для якого здійснення виховних функцій є лише частиною повноважень.

Розірвання трудового договору за підставою, передбаченою п. З ст. 41 КЗпП, допускається за вчинення аморального проступку як при виконанні трудових обов'язків, так і за амо­ральну поведінку в громадських місцях чи в побуті.

Аморальним проступком вважаються такі випадки порушення суспільної моралі, які негативно впливають на виконання праців­ником своїх виховних функцій.

Це може бути: поява праців­ника, що виконує виховні функції, в нетверезому стані у гро­мадському місці, втягнення неповнолітніх у пияцтво, негідна поведінка в побуті тощо.

Факт вчинення аморального проступку має бути зафіксова­ний належним чином.

Звільнення за вчинення аморального проступку не може вважатися законним, якщо воно проведене лише в результаті оцінки загальної негативної поведінки праців­ника, що не підтверджена конкретними фактами.

Для звіль­нення достатньо вчинення працівником одного проступку, який несумісний з виконанням виховної роботи.учитель33школы аморальныйпоступок увольнениепосоглашениюсторон ВераКазимир медыаграмотрностьсредиучителей
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
494 просмотра в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Проблема безпритульних кішок та собак є наболілою для Чернігова. Від такого сусідства страждають люди. Ще постає й питання іміджу міста. Іноземні туристи неодноразово висловлювали своє обурення щодо великої кількості безпритульних тварин на вулицях обласного центру Сіверщини. Цього року чернігівці мають можливість посприяти покращенню ситуації, віддавши свій голос у Бюджеті участі – 2019 за проект № 78 «Стерилізація безпритульних тварин».  Це – потрібно Гр...
Политика
Учора, 19 вересня, з робочим візитом до Чернігова приїхали керівники партії «Основа». Під час прес-конференції лідер партії Сергій Тарута та голова «Основи» Андрій Ніколаєнко представили медійникам Андрія Дуплечева, який віднині є головою партії «Основа» в Чернігівській області. На Чернігівщині Сергій Тарута не вперше. Щоправда, попередні візити стосувалися більшою мірою культурологічних питань. Так, наприклад, депутат раніше долучався до відновлення істор...
Политика
У Деснянському територіальному центрі надання соціальних послуг свято — нарешті можна відправляти на пенсію свою «ластівку» — ВАЗ 2107, яка відслужила свої 15 років. «Жигулі» замінить незвичайний автомобіль, розроблений під потреби підопічних терцентру. Він має спеціальний висувний пандус, яким дуже зручно рухатися навіть на інвалідному візку, а також спеціальні ремені безпеки, які надійно фіксують візок. Поруч є місце для супровідника. Це перший сертифіко...
Экология
15 вересня в День прибирання Чернігів долучився до Чернігів масових прибирань. Понад 150 країну світу проводять щорічно подібні акції. 24 вересня координатор Чернігівської області та місті Вікторія Богдан та координатор «Всесвітнього дня прибирання» в Україні Людмила Осипчук  розповідатимуть про підсумки «Всесвітнього дня прибирання» у Чернігові та області.  Початок запланували на 12 годину. Місце проведення - Чернігівська міська рада, вул.Магістратська, 7...
Общество
Обновление вакансий в базе данных областной службы занятости происходит регулярно. Большинство появляющихся вакансий - минимальным размером заработной платы, или близким к нему. Однако есть и высокооплачиваемые. Итак, кому работодатели Черниговщины готовы платить больше и сколько именно? Рассказывает пресс-служба ОЦЗ. «По состоянию на 1 сентября текущего года средний размер оплаты труда в расчете на одну вакансию, представляемых работодателями в службу зан...
Общество
Захоронение второй половины Х века раскопали в селе Шестовица Черниговского района. Впервые вместе с украинскими археологами работают коллеги из Польши. За две недели совместной экспедиции они исследовали один курган и перешли к работам над другим.  Польские археологи работают в Шестовице впервые. Сюда их пригласили черниговские коллеги, рассказывает преподаватель Института археологии Варшавского университета Дариуш Бащек. На Черниговщине вместе с ним прие...
Общество
Традиційно в четверту неділю вересня в Україні відзначають своє професійне свято працівники машинобудівної галузі. З цього приводу в обласному центрі відбулися урочистості: кращі представники даної галузі отримали почесні відзнаки. Про це повідомляє прес-служба ОДА. На Чернігівщині діє майже 40 підприємств з виробництва електричного та електронного устаткування, сільськогосподарської, будівельної техніки, обладнання для нафтопромислового комплексу, медични...
Общество
23 вересня на вулицях у центральній частині Чернігова відбудуться легкоатлетичні змагання - напівмарафон, який проводиться до Дня міста Чернігова вже третій рік поспіль. Організатором виступає "Нова Пошта". Про ділянки, які будуть перекриватися на час забігу, повідомляє Чернігівська міська рада. У зв’язку з цим легкоатлетичними змаганнями рух транспорту в центрі міста перекриватиметься на таких ділянках:  - просп.Миру в обох напрямках від перехрестя з вули...
Спорт
Вже 23 вересня на Десну чекає протистояння з грандом українського футболу – «Динамо» (Київ). Вчора "Десна" розпочала активну підготовку до матчу київським "Динамо", який відбудеться 23 вересня. Разом з командою вже тренується й Максим Імереков. Сьогодні центральний захисник Максим підписав офіційний контракт з чернігівським клубом. В складі «Десни» Імереков буде виступати під №32. Про це пише офіційний сайт ФК "Десна". Коротка біографія: Максим Ігорович Ім...