• Головна
  • Учитель 33 школы, поднявший руку на ученика, за свой аморальный поступок уволился по соглашению сторон
15:50, 9 листопада 2016 р.

Учитель 33 школы, поднявший руку на ученика, за свой аморальный поступок уволился по соглашению сторон

Вчера, в тот же день, когда видео «воспитательного процесса» учителя школы №33 г. Чернигова стало предметом номер один для обсуждений в городе, педагог написал заявление об увольнении.

– В управлінні освіти з цього приводу відбулася нарада, на якій були присутні і сам вчитель Юрій Васильович, і директор школи.

За ті дії, що ми побачили на відео, згідно п. 3 ст. 41 КЗпП України ми повинні звільнити такого працівника за аморальний вчинок.

Юрій Васильвич визнає свою провину і тому написав заяву про звільнення за згодою сторін, яку ми задовольнили, – рассказала Вера Казимир, заместитель начальника управления образования Черниговского городского совета, начальник отдела развития общешкольного и внешкольного образования.

Также Вера Анатольевна добавила, что увольнение даст возможность теперь уже бывшему учителю отдохнуть и подумать.

А касательно всех остальных учителей школ города Чернигова, с ними будут проведены беседы для того, чтобы исключить повторение подобных инцидентов.

Кроме того, будет осуществлен ряд запланированных мероприятий по программе «Медіаосвіта», что еще ранее были предусмотрены в Программе развития образования г. Чернигова на 2017-2021 года.

В рамках последнего предусматривается двусторонняя связь школ города и управления образования с родителями и родительскими комитетами по средствам соцсетей и СМИ.

– Якщо щось, це як правило одразу з'являється в Інтернеті, десь на Фейсбуці чи в інших соцмережах. Одразу нам телефонують журналісти.

Тому думка батьків завжди враховується, батьківські комітети працюють, – подчеркнула замначальника и заверила, что в дальнейшем управление будет работать в направлении улучшения педагогического состава учителей школ города.

В частности запланированы методы стимулирования (в том числе и материального) для педагогов.

Поэтому, как отметила Вера Казимир, хотелось бы, чтобы общественность сообщала им не только о негативных явлениях в школах и среди учителей в частности, но и о позитиве, который заслуживает на поощрение.

СПРАВКА:

За вчинення аморального проступку окремі категорії праців­ників можуть бути звільнені за підставою, передбаченою п. З ст. 41 КЗпП.

Трудовий договір може бути розірвано лише з тими працівниками, які виконують виховні функції, тобто коли виконання таких функцій є основним змістом їхньої роботи.

До таких працівників належать насамперед вихователі, вчителі, викладачі, психологи-практики, соціальні педагоги, майстри виробничого навчання, методисти, педагогічні працівники позашкільних закладів та ін.

Не можна за цією підставою звіль­нити працівника, для якого здійснення виховних функцій є лише частиною повноважень.

Розірвання трудового договору за підставою, передбаченою п. З ст. 41 КЗпП, допускається за вчинення аморального проступку як при виконанні трудових обов'язків, так і за амо­ральну поведінку в громадських місцях чи в побуті.

Аморальним проступком вважаються такі випадки порушення суспільної моралі, які негативно впливають на виконання праців­ником своїх виховних функцій.

Це може бути: поява праців­ника, що виконує виховні функції, в нетверезому стані у гро­мадському місці, втягнення неповнолітніх у пияцтво, негідна поведінка в побуті тощо.

Факт вчинення аморального проступку має бути зафіксова­ний належним чином.

Звільнення за вчинення аморального проступку не може вважатися законним, якщо воно проведене лише в результаті оцінки загальної негативної поведінки праців­ника, що не підтверджена конкретними фактами.

Для звіль­нення достатньо вчинення працівником одного проступку, який несумісний з виконанням виховної роботи.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#учитель33школы #аморальныйпоступок #увольнениепосоглашениюсторон #ВераКазимир #медыаграмотрностьсредиучителей
Оголошення
live comments feed...