• Головна
  • Восстановить в должности школьного психолога Королева не могут – он уволился по собственной инициативе
15:34, 1 грудня 2016 р.

Восстановить в должности школьного психолога Королева не могут – он уволился по собственной инициативе

Начальник управления образования Черниговского городского совета Василий Билогура дал официальный ответ на петицию жителей Чернигова о восстановлении в должности школьного психолога Королева.

«Корольов Юрій Васильович, практичний психолог Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №33 Чернігівської міської ради Чернігівської області, звільнився 08.11.2016 року за угодою сторін, п.1 ст. 36 КЗпП України (наказ по управлінню освіти міської ради №161-к від 08.11.2016 року), тобто з ініціативи працівника.

Згідно ст. 235 Кодексу законів про працю України, поновлення на роботі працівників здійснюється у разі їх звільнення без законної підстави або незаконного переведення на іншу роботу, з ініціативи власника або уповноваженого органу (ст. 40, 41 КЗпП України).

Поновлення на роботі працівників звільнених без законних підстав або незаконно переведених на іншу роботу здійснюється виключно у судовому порядку», – сообщается в ответе на петицию.

Напомним, что психолог школы №33 г. Чернигова Юрий Королев не так давно был уволен.

Толчком послужило скандальное видео, снятое в школе, на котором Королев поднимает руку на ученика.

После этих событий на местном сайте петиций была зарегистрирована просьба восстановить его в должности. Под петицией подписались 342 человека.

Кстати, сегодня, 1 декабря, на местном сайте петиций появилось еще одно предложение по данной теме: «Притягнути до дисциплінарної відповідальності начальника управління освіти Білогуру В.О.»

«У звязку з відвертим ігноруванням думки громадськості Щодо поновлення на роботі психолога школи Ю. Корольова, вимагаємо притягнути до дисциплінарної відповідальності начальника управління освіти Василя Білогуру у встановленому законом порядку, аж до звільнення з займаної посади», – пишет автор обозначенной петиции.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ответнапетицию #школьныйпсихологКоролев #уволилсясам #школа№33 #ВасилийБилогура
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...