• Головна
  • Александр Кириченко в попытке увольнения подозревает «перевозчиков-регионалов»
11:36, 2 грудня 2016 р.

Александр Кириченко в попытке увольнения подозревает «перевозчиков-регионалов»

Заместитель мэра по вопросам ЖКХ Александр Кириченко, которого пытались снять с должности на 13 сессии городского совета, считает, что его увольнение – дело рук перевозчиков из партии «Наш Край».

О своих подозрениях чиновник заявил вчера вечером на своей странице в Facebook.

По его словам, сделали это перевозчики, чтобы Александр Кириченко как глава конкурсной комиссии по транспортной реформе не смог присутствовать на следующем заседании.

Перевізники-регіонали з «Нашого Краю» всіляко готувалися до того, щоби саме на цій сесії мене зняли з посади і я не головував на конкурсній комісії по маршрутах, яка працюватиме вже 23 грудня. Це дозволило б їм виграти всі конкурси зі старими «Газельками». Але завдяки свідомості депутатів інших фракцій це зробити не вдалося, – заявил чиновник.

Тепер конкурс буде прозорим, бо до нього будуть допущені всі охочі перевізники, які оновлюватимуть рухомий склад новими сучасними автобусами більшої пасажиромісткості.
Договір вимагає від перевізників забезпечення уніформою водіїв та кондукторів.

За некультурну поведінку, а також відхилення від інтервалу руху на понад 4 хвилини вони каратимуться штрафом. І найголовніше, що ЧТУ, завдяки придбанню 12 нових автобусів, зможе стати повноцінним учасником конкурсів. У комунального підприємства з’явиться можливість покращити свій фінансовий стан.

Напомним, что 30 ноября, на рассмотрение депкорпуса Максим Черненок («Наш Край») вынес вопрос о снятии Александра Кириченка с должности заммэра в связи со скандалом вокруг закупки и установки нового уличного освещения.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кириченко #ЖКХ #сессия #увольнение #перевозчики
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...