Черниговцы предлагают выход, как «придержать» цены в супермаркетах города

На местном сайте петиций появилось предложение создать механизм регулирования цен на продукты питания в Чернигове.

«Пропоную місцевій владі розглянути можливість створення мережі продуктових магазинів державної чи комунальної форми власності, в яких би реалізовувались продукти харчування для населення за економічно обгрунтованими цінами з мінімально можливою ціновою надбавкою», – говорится в петиции.

Автор петиции считает, что такой ход не только улучшит благосостояние населения города и позволит придержать цены в супермаркетах и гипермаркетах города, но и укрепит авторитет власти и уровень доверия к ней.

«Вважаю, що даний захід стане стримуючим фактором для ненажерливих власників продуктових супермаркетів та гіпермаркетів, дінаміка зростання цін в яких вже давно обігнала темп зростання цін на іноземні валюти!

Ціни на продукти в супермаркетах та особливо темпи іх зростання можна обгрунтувати лише жадібністю їх власників, економічного підгрунтя для такого зростання немає, особливо на товари, які виробляются в Україні.

Це могло б покращити добробут населення, особливо малозабезпеченої його частини, та зміцнити авторитет влади та рівень довіри до неї», – говорится в петиции.

Напомним, если петиция соберет 250 подписей, городская власть обязана будет е рассмотреть.

петиция социальныемагазины механизмрегулированияценнапродуктыпитания
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции