Перша духовно-просвітницька радіостанція розпочала мовлення в Чернігові

З 1 лютого на ультракоротких хвилях чернігівці мають можливість слухати ТРК«Еммануїл» Світле радіо - першу українську міжконфесійну християнську радіостанцію, яка несе Слово Боже.

У наші непрості часи люди все частіше звертаються до Бога, хочуть почути відповіді на свої питання, шукають спокою та благодаті. Світле радіо покликане в цьому допомогти і вже 11 років виконує свою місію, є благословенням та підтримкою для всіх, хто любить Господа та шукає Його щодня.

«Шукайте Господа, доки можна знайти Його, кличте Його, як Він близько!» - так записано в Книзі пророка Ісаї. Відтепер можна говорити, що чернігівцям стало простіше вести пошуки. Адже на хвилі 70,79 FM з 1 лютого розпочалося мовлення ТРК «Еммануїл» Світле радіо. Чернігів став 6-м містом в Україні, де зазвучала радіостанція. На черзі – Дніпро. Далі – інші міста нашої країни.

- Раньше в Чернигове Светлое радио можно было слушать в интернете. Но теперь наша аудитория увеличится. Ведь мы несем людям накопленные на протяжении веков ценности общечеловеческой культуры, основанные на принципах христианской морали, - говорит один из волонтеров - энтузиастов Михаил Приходько.

Що важливо: все це відбувається не лише шляхом проповідей, а в різноманітній формі. Через музику, мистецтво, поезію, літературу, історію… Ефір радіостанції наповнений цікавими зустрічами, обговоренням важливих для суспільства тем, новинами, передачами для дітей, інтерактивним спілкуванням зі слухачами, щогодинними молитвами за Україну. І все це 24 години на добу.

Але в будь-якому форматі програми ТРК «Еммануїл» Світле радіо розкривають любов і милість Творця, а також принципи Божого Царства, щоб кожен слухач прийшов до Христа.

Для об'єктивного висвітлення Благої Звістки в ефірі звучать проповіді священнослужителів усіх християнських конфесій. У програмах звучить сучасна духовна, хорова і класична музика.

Основна категорія слухачів – християни й люди, які шукають Бога й замислюються над сутністю життя, основами світобудови та іншими сферами, що відповідають їхнім естетичним та духовним потребам. Особливо в пригоді радіостанція стає людям, які з певних причин не можуть ходити до церкви. За допомогою Світлого радіо слухачі пізнають істину Божого Слова.

Радіостанція має свій канал в YouTube, де можна переглядати трансляцію програм радіостанції і випуски християнських новин.

Проект – не комерційний, ТРК «Еммануїл» Світле радіо не фінансується якимось олігархом чи політичною силою, а тому з радістю приймає  все, що на серці слухачів: молитви, ідеї, пісні, а також все необхідне для продовження мовлення.

Про те, як можна допомогти проекту – на сайті радіостанції.

Якщо Господь спонукає вас бути разом із нами, приєднуйтесь!

chernihiv2

радіостанція Світлерадіо Емануїл МихаилПриходько
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
92 просмотра в ноябре
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии