• Головна
  • Будут ли черниговские чиновники ездить на общественном транспорте?
12:03, 13 березня 2017 р.

Будут ли черниговские чиновники ездить на общественном транспорте?

Черниговская городская власть, в лице заместителя мэра Сергея Фесенко, дала официальный ответ на петицию, с помощью которой 274 черниговца просят «пересадить» городских чиновников на общественный транспорт.

Ссылаясь на ряд законов Украины, в частности о праве на свободное передвижение, Сергей Фесенко ответил:

«Законодавством України не передбачено обов'язку працівників будь-яких підприємств, установ та організацій застосовувати для переміщення виключно міський громадський транспорт…

Отже діяльність органів місцевого самоврядування має здійснюватись виключно в межах закону».

Также в ответе на петицию заместитель мэра подчеркивает, что прописать просьбу черниговцев о том, чтобы «все государственные служащие использовали для передвижения дом-работа, работа-дом исключительно городской общественный транспорт», в трудовом договоре невозможно, т. к. это будет незаконно.

«...умови договорів про працю, які погіршують становище працівників порівняно з законодавством України про працю, є недійсними (стаття 9 Кодексу законів про працю України).

Примушування громадян до здійснення неправомірних дій розглядається як порушення їх законних прав та інтересів та має наслідком застосування заходів відповідальності до винних осіб», – говорится в ответе на петицию.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#петиция #ответ #чиновники #городскойтранспорт #СергейФесенко #незаконно
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...