• Головна
  • Будет ли существовать база отдыха для черниговских учителей?
11:01, 6 червня 2017 р.

Будет ли существовать база отдыха для черниговских учителей?

Финансирование базы «Учитель», расположенной в Ладинке Черниговского района, под вопросом.

На сегодняшнем рабочем совещании в Черниговском городском совете Владислав Атрошенко поручил подчиненным изучить целесообразность выделения средств на содержание базы отдыха «Учитель» в Ладинке.

- Якби це було питання бізнесу – було би просто: це непрофільний актив – продати. Але це соціальна сфера. Тому треба проаналізувати, як і на яких умовах вона може працювати. В тому числі, в зимовий період... – сказал городской голова.

Мэр назвал базу «чемоданом без ручки» и поручил подсчитать в каку сумму обойдется ремонт и ежегодное содержание. На основании этих цифр будет принято решение о будущем объекта.

- Вчителі і вихователі повинні оздоровлюватися за якусь невисоку плату. Але за яку саме? Якщо на неї потрібно 5 мільйонів, а за рік вона приймає 200 людей, то може роздати кожному готівкою по 300 гривент і закономити 4,5 мільйони? – задался вопросом Владислав Атрошенко.

Также городской голова раскритиковал старые подходы в работе чиновников, не рискующих брать на себя ответственность в подобных вопросах:

- Ми весь час боїмося…Я всіх застерігав – не можна так. Влада у нас – це якісь заходи, покладання… Це важливо, але для чого працюємо? Яка мета? Ці представницькі функції – другорядні… А ми пливемо, а воно роками стоїть… 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ладинка #базаотдыха #"Учитель" #финансирование #ВладиславАтрошенко
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

live comments feed...