Черниговцы просят убрать «шанхай» с берега Десны

Черниговцы просят убрать «шанхай» с берега Десны, Приступа Екатерина

На местном сайте петиций появилось предложение касательно незаконных сооружений в районе Черниговской лодочной станции.

Автор петиции пишет от имени инициативной группы ОО "Добровільне товариство власників маломірних суден "ВОДНИК" и просит руководство города разобраться в ситуации, что сложилась.

«Наша станція розташована у мальовничому куточку на берегу річки Десна. Навколо неї розташовані улюблені місця відпочинку жителів Чернігова у літній період.

А тому нам надзвичайно прикро бачити, як з року в рік на її території утворюється незаконне поселення, що складеться з літніх будинків з власними причалами та відгородженою територією.

Цей «шанхай» псує зовнішній вигляд русла річки та сприяю утворенню стихійних смітників навколо станції. Скидання біологічних та органічних відходів у воду призводить до погіршення санітарно-епідимологічної ситуації.

За час виникнення даного «поселення», істотно змінився ландшафт берегу, що негативно відбилося на кількості бажаючих вступити в організацію та спричинило відтік її членів.

Керівництво громадської організації більш зацікавлено в процесі перерозподілу повноважень, замість того, щоб навести порядок в даному питанні та привести станцію у відповідність до її завдань.

Через стихійність та хаотичність забудови рядові члени організації не можуть скористатися своїми правами, а саме: розташувати човни на відповідній території», – говорится в петиции. 

Напомним, если петиция соберет 250 подписей, городская власть обязана будет на нее отреагировать.

петиция шанхай берегДесны черниговскаялодочнаястанция
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
618 просмотров в феврале
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии