• Головна
  • Перевозчиков Чернигова «построят» почти как в армии
13:09, 27 червня 2017 р.

Перевозчиков Чернигова «построят» почти как в армии

Перевозчиков Чернигова «построят» почти как в армии

Начальник управления транспорта Черниговского горсовета – в прошлом военный человек. И он должен выстроить отношения с перевозчиками по принципу армейской дисциплины.

В этом уверен городской Чернигова Владислав Атрошенко, заявивший о том, что перевозчики не должны управлять городской властью.

- Поки я буду міським головою. Мною ніхто не буде управляти. В тому числі перевізники, - категорично высказался мэр на рабочем совещании в горсовете.  

- Якщо щось їх не влаштовує – ви приходите і говорите. І тоді в місто зайдуть інші перевізники, яких буде все влаштовувати.

- Ви людина військова, - сказал Атрошенко, обращаясь к начальнику управления транспорта Юрию Горбаню. - Відповідно вони повинні підкорятися вам стосовно всіх вимог приблизно як в армії.

Причина, которая заставила мэра предупредить об ответственности переовзчиков, - их нежелание внедрять систему GPS на своих автобусах.

Согласно данным управления транспорта, до сих пор трекеров, позволяющих контролировать график движения автобусов, нет на 84 машинах. Все они работают на маршрутах, которые обсуживает предприятие «Пассервис».

- Ми це робимо не для галочки, а щоб досліджувати як дотримуються перевізник графіку руху, побачити де під вечір машини сходять з маршруту і так далі.

Вивалився з графіку – пішов в історію. Там де можна, я підтримую перевізників, але якщо не справляються – все анулюється.

І всіх перевізників це стосується однаковою мірою. Невиконання – зняття з маршруту. Бо інакше це не буде працювати, - заявил Владислав Атрошенко.

Справка
Юрий Горбань – выпускник Самаркандского высшего военного автомобильного командного училища. Имеет офицерское звание. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЮрийГорбань #"Пассервис" #GPS #армейскаядисциплина #перевозчики
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

live comments feed...