08:52, 1 липня 2017 р.

На відпочинок до Прикарпаття

Майже чотири десятки дітей з Чернігова та Чернігівського району вирушили на відпочинок до чарівного Прикарпаття завдяки сприянню народного депутата Максима Микитася. Це перший подібний проект – кажуть у команді народного обранця, але точно не останній.  Усього за літо планують оздоровити понад 150 дітей з округу народного депутата.  

Перший заїзд відправлявся від громадської приймальні Максима Микитася на Кирпоноса, 7 у п’ятницю 24 червня. Батьки з парасолями, діти — з гаджетами. Родичі від хвилювання в сльозах, діти — хтось напружений, а хтось безтурботно-радісний.

Перед відправкою найменшим туристам роздали білі повітряні кульки, а старшим — книжки з порадами від домовичка Микитася.

Оксана Мельник, молода мама, зізнається: «Ми вже карту вивчили. Тому захід України трішки знаємо. Та й минулого року родиною побували в Ужгороді, тому доня знає місцевість. Звісно, я, як мама хвилююся за неї — все ж таки відстань в майже тисячу кілометрів. Та я впевнена — все буде гаразд».   було.

Її донечка Аня на питання — що ж вона хоче робити в Карпатах — з посмішкою видає: «Гадаю, щось хороше. Там така красива природа, гори. А ще там є найвища точка України Говерла. Хоч я і не дуже люблю альпінізм, проте на гору піднялася б із задоволенням».

Задоволенні такою чудовою нагодою для відпочинку дітей і батьки. Кажуть, що самотужки за власний рахунок оздоровити таким чином дитину по кишені далеко не кожній родині. Тому можливість безкоштовного відпочинку, надана Максимом Микитасем, насправді унікальна.   

Сам табір знаходиться у мальовничому Прикарпатті в 10 кілометрах від гори Говерла. Табір спортивного профілю, є можливість займатися тенісом, спортивним туризмом, футболом, баскетболом, гімнастикою. Для дітей заплановані різноманітні екскурсії в гори та в навколишні туристичні містечка. П‘ятиразове харчування. А ще заклад має власний пляж.

Більшість дітей — з Гончарівського. «Наша головна задача — допомогти військовим з Гончарівського та з усієї тамтешньої об’єднаної територіальної громади оздоровити дітей. У військовому містечку пройшла ротація. І поки батьки захищають Україну — ми повинні потурбуватися про їхніх дітей», — говорить Максим Микитась.

Загалом, за літо у команді Максима Микитася планують відправити на відпочинок чотири зміни. Одначе поїздками у Карпати коло зацікавлень не обмежується — п’ятеро дітей з Чернігівського району вже відпочивають у таборі для обдарованої молоді у Количівці. Такий проект став можливим завдяки співпраці з обласною державною адміністрацією.

Окрім цього, з-поміж пропозицій на вибір для батьків є табір у Сновському районі. Тому варіантів для сімей з невеликим бюджетом де оздоровити дитину існує чимало. Усі, хто зареєструвалися на відпочинок — обов’язково його отримають, запевняє народний депутат. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МаксимМикитась
Оголошення
live comments feed...