• Головна
  • Так будет ли аэропорт в Чернигове?
16:58, 12 липня 2017 р.

Так будет ли аэропорт в Чернигове?

Управление земельных ресурсов Черниговского городского совета дало официальный ответ на петицию – построить новый аэропорт «Чернигов».

Данная петиция была опубликована в мае и собрала 260 подписей. Напомним, автор петиции делал упор на том, что аэропорт нужен Чернигову для будущих перспектив.

«Його потужності повинні забезпечувати не тільки потреби громадян як авіапасажирів, а й бізнесу - вантажоперевезення, транзити, туризм, спорт, культура, наука, освіта і т. д. До того ж це забезпечить значну зайнятість місцевого населення, що в свою чергу забезпечить зростання рівня добробуту чернігівців».

В ответ на это, управление земельных ресурсов пообещало подумать... если будут деньги. «...виконавчими органами міської ради з урахуванням вимог Генерального плану м. Чернігова, Тимчасового порядку використання території м. Чернігова, наявності відповідного фінансування в міському бюджеті буде розглянута можливість виділення земельної ділянки для розміщення аеропорту», – говорится в ответе на петицию.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#петиция #ответ #аэропорт
Оголошення
live comments feed...