• Головна
  • Маршрутки по 4,5 грн в Чернигове пока откладываются
09:15, 1 серпня 2017 р.

Маршрутки по 4,5 грн в Чернигове пока откладываются

В ходе рабочего заседания в городском совете Владислав Атрошенко подчеркнул, что повышение стоимости проезда в маршрутках с 4 до 4,5 грн преждевременно и невозможно.

Главная причина – невыполнение перевозчиками условий Меморандума, подписанного с городскими властями. В частности, были озвучены замечания относительно отсутствия униформы водителей.

- Я звик дотримуватися пілписаних документів. Ось пункт 2 нашого Меморандуму: забезпечувати вихід на маршрут водіїв і кондукторів виключно в одязі що відповідає встановленому зразку і слідкувати за його чистотою». Він не виконаний.

Це обличчя міста. Відношення перевізника і водія до пасажира. В трусах і майці водій, навіть якщо жарко, – це неподобство! – заявил Владислав Атрошенко.

Хто приїздить до нас – по вигляду водіїв в тому числі сприймає місто. Це важливо. Це не просто: захотів – надягнув, не захотів – не надягнув. Тим більше ми нічого не вимагали особливого – футболка одного кольору.

Мэр дал распоряжение начальнику управления собрать владельцев предприятий-перевозчиков и директоров и донести до них необходимость выполнять условия Меморандума.

- Згідно меморандуму  не всі пункти виконані. У перевізників  було бачення про вартість 4,5 гривні. Але поки не буде стовідсотково бездоганно все прописане виконано – ми не піднімаємо тариф. Донесіть це до перевізників, - резюмировал городской голова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#транспорт #тариф #ВладиславАтрошенко #перевозчики
Оголошення
live comments feed...