С буфетов в школьных столовых Чернигова убрали «недопродукты»

Конфеты, печенья, вафли и прочие фабричные сладости, которые не один год отвлекали внимание школьников от нормальной еды, теперь убрали с буфетов в школьных столовых.

Об этом сообщила Антонина Радченко, директор КП «Шкільне»:

Цукерки, печиво, вафлі і інші фабричні солодощі з буфетів ми прибрали. Залишили булочки, бутильовану воду, чай, компот, сік. І, до речі, вся випічка у нас власного виробництва, тобто випікається на місцях. А бо ж, якщо і підвозиться, то з їдалень інших шкіл. Наприклад, школа №5 віпікає додатково випічку для тих шкіл, чиї їдальні не справляються з великою кількістю учнів, що там харчується.

Правда ли, что меню во всех школах Чернигова теперь одинаковое?

Так, у нас стандартне меню для всіх шкіл міста. Якщо в якійсь школі у дітей є інші смакові вподобання, це узгоджується з заввиробництвом їдальні. Але меню в цьому році ми вже переглянули і дещо його покращили. Тому в цілому питань таких не виникає.

Наприклад, прибрали гарніри, які дітям не подобалися, і все одно залишалися на тарілці. Передивилися склад круп, страви, які з них готуються, спілкувалися із батьківськими комітетами, і прийняли рішення, що те, що дітям не смакує ми заміняємо по складу білків, жирів та вуглеводів, схожою взаємозамінною стравою, або складовою цієї страви.

А ще змінили рецептуру деяких страв. Наприклад, деякі діти не дуже полюбляють рибні котлети. Тому ми в них додали м’ясо, сир. Дитина не відчуває, що там є, а свою норму, яку їй треба з’їсти, вона отримає.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов