• Головна
  • С буфетов в школьных столовых Чернигова убрали «недопродукты»
17:17, 3 жовтня 2017 р.

С буфетов в школьных столовых Чернигова убрали «недопродукты»

С буфетов в школьных столовых Чернигова убрали «недопродукты»

Конфеты, печенья, вафли и прочие фабричные сладости, которые не один год отвлекали внимание школьников от нормальной еды, теперь убрали с буфетов в школьных столовых.

Об этом сообщила Антонина Радченко, директор КП «Шкільне»:

Цукерки, печиво, вафлі і інші фабричні солодощі з буфетів ми прибрали. Залишили булочки, бутильовану воду, чай, компот, сік. І, до речі, вся випічка у нас власного виробництва, тобто випікається на місцях. А бо ж, якщо і підвозиться, то з їдалень інших шкіл. Наприклад, школа №5 віпікає додатково випічку для тих шкіл, чиї їдальні не справляються з великою кількістю учнів, що там харчується.

Правда ли, что меню во всех школах Чернигова теперь одинаковое?

Так, у нас стандартне меню для всіх шкіл міста. Якщо в якійсь школі у дітей є інші смакові вподобання, це узгоджується з заввиробництвом їдальні. Але меню в цьому році ми вже переглянули і дещо його покращили. Тому в цілому питань таких не виникає.

Наприклад, прибрали гарніри, які дітям не подобалися, і все одно залишалися на тарілці. Передивилися склад круп, страви, які з них готуються, спілкувалися із батьківськими комітетами, і прийняли рішення, що те, що дітям не смакує ми заміняємо по складу білків, жирів та вуглеводів, схожою взаємозамінною стравою, або складовою цієї страви.

А ще змінили рецептуру деяких страв. Наприклад, деякі діти не дуже полюбляють рибні котлети. Тому ми в них додали м’ясо, сир. Дитина не відчуває, що там є, а свою норму, яку їй треба з’їсти, вона отримає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КП"Шкільне" #АнтонинаРадченко #буфетывшкольныхстоловых #недопродукты
Оголошення
live comments feed...