• Головна
  • Атрошенко: «80 млн за пільгові перевезення – цифра на межі здорового глузду»
15:15, 5 жовтня 2017 р.

Атрошенко: «80 млн за пільгові перевезення – цифра на межі здорового глузду»

Атрошенко: «80 млн за пільгові перевезення – цифра на межі здорового глузду»

Сегодня, 5 октября, исполком утвердил выделение 80 миллионов гривен на компенсацию перевозчикам льготного проезда в электро- и автотранспорте. Увеличение выплат на 55 % связано с ростом цены билета.

Членов комитета «смутила» баснословная сумма, заявленная в проекте решения.

Как пояснила замначальника управления транспорт Наталья Секач, увеличение выплат из местной казны на компенсации почти на 55 % связано с ростом цен на проезд.

У 2017 р. через ріст мінімальної заробітної плати та цін на енергоносії ціну на проїзд у авто- та електротранспорті підняли на 28 % та 50 % відповідно. Тепер ми пропонуємо збільшити видатки на компенсації, закладаючи нову ціну квитка у розрахунки витрат на перевезення пільговиків, – сказала чиновник.

Напомним, программа предполагает выделение в 2018 г. 80,7 миллионов гривен перевозчикам города в качестве компенсации за бесплатный проезд в их транспорте льготных категорий граждан.

Более 74 миллионов – планируется отдатькоммунальному предприятию «Черниговское троллейбусное управление», еще 6,7 млн – частным перевозчикам.

В 2017 г. сумма компенсаций составила 55 млн грн (50 млн получило ЧТУ, 5,2 млн – частники).

80 мільйонів – цифра на межі здорового глузду. Враховуючи те, що пільговиків з кожним роком стає все більше, сума буде продовжувати зростати. Є лише два можливих варіанти вирішення проблеми: монетизувати пільги або надати можливість місту корегувати перелік пільгових категорій, – заявил городской голова Владислав Атрошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#общественныйтранспорт #троллейбусы #проезд #льготники
Оголошення
live comments feed...