Фотоконкурс «Мій улюбленець» триває. Є перші переможці!

Пропонуємо вам взяти участь у фотоконкурсі, який проводить зоомагазин «Кузя» спільно з редакцією газети «Семь дней» і сайту 0462.ua

Умови прості: до 12-ї години 20 грудня ми приймаємо фотографії, на яких зображені ваші улюбленці окремо, або разом з вами. Кожного тижня – 30 листопада, 7, 14 і 21 грудня – на сторінках газети «Семь дней» ми будемо публікувати найцікавіші фотографії. У повному обсязі всі надіслані на конкурс фото будуть викладені на окремій сторінці на сайті 0462.ua.

 Раз на тиждень партнер конкурсу – мережа зоомагазинів «Кузя» – визначатиме переможця і вручатиме йому приз – упаковку корму торгової марки Optimeal.

До речі, два автори фотографій - переможці перших двох тижнів - вже визначені. Вітаємо!

Головного переможця конкурсу «Мій улюбленець» буде визначено шляхом голосування на сайті 0462.ua, яке відкриється 11 грудня і триватиме до 16-ї години 25 грудня.

Головний приз – великий мішок корму торгівельної марки Optimeal.
  Optimeal – це суперпреміальне харчування для котів та собак.

 Найяскравіші фото перетворяться на календарики, кошти від продажу яких підуть на допомогу безпритульним тваринам. Перші вже можна придбати.

Кожен (!) учасник конкурсу, який надіслав фото свого улюбленця отримає заохочувальний подарунок – дисконтну карту від зоомагазину «Кузя». Забрати її можна в новому магазині за адресою: вул. І.Мазепи, 4. Пароль – електронна адреса, з якої ви відправлятимете фотографії до редакції.

Приходьте за подарунком не відразу, а починаючи з наступного вівторка після відправки фото

Отже, чекаємо від вас фото вже зараз за адресою [email protected] або 14013 м. Чернігів, вул. Шевченка, 42, оф. 307.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции