• Головна
  • Проекты реконструкции Вала и Аллеи в Чернигове обещают улучшить
11:40, 9 грудня 2017 р.

Проекты реконструкции Вала и Аллеи в Чернигове обещают улучшить

Проекты реконструкции Вала и Аллеи в Чернигове обещают улучшить

Заместитель городского головы Александр Ломако возложил вину за сорванные общественные слушания на некоторых активистов, руководствовавшихся «излишними личными и политическими амбициями», но заверил, что проекты будут доработаны с учетом предложений общественности.

На своей страничке в «Фейсбук» заместитель мэра отметил, что и сам недоволен проектами, пообещав добиваться создания рабочей группы по их доработке.

- Жодної пропозиції внесено не було. Тому, я на жаль вважаю проведені слухання – втраченою можливістю для Чернігова. Ми могли конструктивно допрацювати проекти, але непотрібний нав'язаний деякими активістами дух протистояння не дозволив це зробити.

Незважаючи на такий результат, я пропонуватиму рішенням виконкому або розпорядженням міського голови створити робочу групу по допрацюванню запропонованих проектів, - написал Александр Ломако.

Он предложил всем желающим войти в будущую рабочую группу: «Двері відкриті, зголошуйтеся!»

Также заместитель городского головы объяснил, почему неприемлемым является вариант с отменой нынешнего проекта и объявлением всеукраинского конкурса по подготовке нового.

- Це забере мінімум 1 рік часу. Ми виратимо 2018 і вийдемо в передвиборні 2019-2020 роки. Хтось може спрогнозувати можливості міського бюджету на той період? Або дати гарантії, що в результаті конкурсів ми матимемо проекти зовсім іншого рівня? 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#реконструкция #проект #Аллеягероев #АлександрЛомако
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...