• Головна
  • Гостиницу на Валу достроить невозможно, - мэр Чернигова
12:00, 24 грудня 2017 р.

Гостиницу на Валу достроить невозможно, - мэр Чернигова

Гостиницу на Валу достроить невозможно, - мэр Чернигова

В ходе обсуждения проекта реконструкции нижней части Вала, активисты предложили не спешить с установкой забора вокруг заброшенной стройки на месте бывшего здания Дворянского собрания.

Участники рабочей группы предложили дождаться решения суда по этому долгострою и в зависимости от вердикта – принимать дальнейшие решения.

Однако городской голова Владислав Атрошенко настоял на своем. Мол, неизвестно сколько могут длиться судебные тяжбы, чтобы получить право снести недостроенный объект. Возможно, 2-3 года.

А вот перспектива достроить гостиницу мэру Чернигова нравится, но она фактически невозможна.

- Це валіза без ручки. Якби я був власником… Є сумніви щодо технічого стану. Вона напівзруйнована. І не факт що її можна добудувати, - отметил городской голова.

Власник пояснює, що хоче виобороти право продати об’єкт інвестору. Але інвестор першим ділом проведе технічну експертизу і побачить, що це проблемна конструкція.

Владислав Атрошенко отметил, что встречался с собственником и заявил ему, что не против достройки, но конкретного ответа о готовности завершить строительство, не получил.

- Я сказав: добудовувати – утопія якоюсь мірою. Але я не проти. Це ваші ризики. Але покажіть гроші.

Ми могли гіпотетично вийти з ситуації: передати майно на комунальне підприємство, власник укладає угоду про інвестиції і зафіксувати на виконання угоди хоча би 50 мільйонів гривень. І їх з цього субрахунку викорстовуавати на будівництво.

Але він тягнув час, і скільки це будте далі тривати – невідомо. У мене є знущальницькі листи в яких сказано: «когда будут финансовая возможность тогда и достроим». І незрозуміло, коли це буде.

Городской голова подчеркнул, что будет рад, если гостиницу достроит инвестор, но на это необходимы большие деньги и экспертиза здания.

- Я готовий, щоб її хтось добудував, але це 2-3 мільйони доларів інвестицій. І коли навіть мегабагатий інвестор – якась готельна мережа, наприклад – висловить таке бажання, то обовязково проведе технічну експртизу недобудови, яка стоїть з 2007 року.

І коли побачить невеселу інформацію… Теоретично, може все це і можна укріпити та добудувати, але у мене сумніви на 99 відсотків.

Напомним, что проектом реконструкции нижней части Вала предусмотрено обнести давно замороженную стройплощадку 6-метровым забором стоимостью в 3,5 миллиона гривен.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#недострой #Вал #дворянскоесобрание #ВладиславАтрошенко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...