Фотоконкурс «Мій улюбленець». Итоги подведены

Ми завершуємо фотоконкурсу, який проводила редакція газети «Семь дней» і сайту 0462.ua спільно з мережею зоомагазинів «Кузя».

Трохи більше ніж за місяць до нас надійшло понад 200 фотографій з «портретами» ваших улюбленців. П’ять тижнів поспіль наші партнери визначали найкращу світлину, яка з‘являлася на сторінках газети «Семь дней», і дарували учасникам призи. У повному обсязі всі надіслані на конкурс фото були викладені на окремій сторінці на сайті 0462.ua.

Серед них нашим читачам протягом двох тижнів можна було обирати найкращу і голосувати за неї.

Головний приз – великий мішок корму торгівельної марки Optimeal. Optimeal – це суперпреміальне харчування для котів та собак. І отримує його – Рем! 

Это Рэм. Американский стаффтерьер.
Родился в Чернигове, 11.02.2014 года
Любит  играть, бегать по лесу с хозяином.
Самое страшное для него: лечиться у ветеринаров.

Найяскравіші фото перетворилися на календарики, кошти від продажу яких підуть на допомогу безпритульним тваринам. Також з'явився великий настінний календар, на якому знайшлося місце майже для всіх учасників кокнкурсу!

Їх вже можна придбати в магазинах «Кузя», «Кіт і пес» та «СуперZOO». Всі кошти будуть спрямовані на допомогу безпритульним тваринам.

Кожен (!) учасник конкурсу, який надіслав фото свого улюбленця має можливість отримати заохочувальний подарунок – дисконтну карту від зоомагазину «Кузя». Забрати її можна в новому магазині за адресою: вул. І.Мазепи, 4. Пароль – електронна адреса, з якої ви відправлятимете фотографії до редакції.

Дякуємо всім учасникам. Скоро будуть нові конкурси!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции