• Головна
  • Теплий дарунок від Максима Микитася для двох родин
14:25, 12 січня 2018 р.

Теплий дарунок від Максима Микитася для двох родин

Новорічні свята — це час, коли варто потурбуватися про найдорожче — комфорт і здоров’я своїх близьких. Добре, коли матеріальне становище дозволяє це зробити, а як бути, коли родина живе буквально на крихти? Та світ не без добрих людей. Тому маємо для наших читачів справжню історію новорічного дива.

59-річна чернігівка Світлана Василенко живе у приватному будинку в мікрорайоні Шерстянка якраз за 4-ю лікарнею.

Щороку в холодну пору родина мала величезний клопіт — знайти чималі кошти на тверде паливо, адже в хаті пічне опалення, газу немає.

Так уже сталося, що жінка пережила трагедію — втратила сина й невістку. Лишилася тільки маленька онучка, яку пані Світлана взяла під опіку.

У колишньої медпрацівниці мізерна пенсія,якої ледь-ледь вистачає, щоб зводити кінці з кінцями. А тепло взимку навіть для її 40 квадратних метрів коштує щонайменше кілька тисяч гривень:

«Торік ми за це віддали 3200 гривень, цього року вже треба 3600 за 6 складометрів порубаних дров. Ще і я захворіла, була в лікарні, довелося купувати ліки, брати в борг. Де ж ті гроші на дрова взяти?Думала, що взимку просто замерзнемо, — розповідає свою сумну історію Світлана Василенко.

Ні на що не сподіваючись,я звернулася до громадської приймальні Максима Микитася. І яке ж було моє здивування, коли мені 29 грудня прямо під будинок привозять повну машину дров! Я навіть розчулилася — це найкращий подарунок для нас із онучкою на Новий рік. От ми з вами зараз розмовляємо,  а онука просить: «Бабуню, передай Максиму Вікторовичу побажання здоров’я. Бо в нас тепер буде тепло! Завдяки йому».

Так само теплий Новий рік буде і в родині Сурових у Добрянці Ріпкинського району.

Малозабезпечена сім’я вже не знала, куди звертатися — чи  до місцевих чиновників, чи до благодійників.

Як з’ясувалося, місцеве керівництво навіть не спромоглося дати відповідь своїм же добрянцям, буде допомога чи ні. Тому до роботи підключилася громадська приймальня Максима Микитася.

«Ми домовилися з Добрянським лісгоспом, і вони надали нам машину з дровами. Наскільки мені відомо, ще 28 грудня родина отримала паливо і зможе святкувати з комфортом, — розповідає цю історію сам народний депутат Максим Микитась.

— А взагалі хочеться попросити місцевих чиновників: будьте чуйними, чуйте людей, не чекайте, поки до вас звернеться народний депутат, працюйте для громади. Бо за кожним таким зверненням стоїть велика людська біда, і цілком можливо, що люди, стукаючи в різні інстанції, уже втратили будь-яку надію, а згодом можуть втратити і здоров’я. Тому я хочу сказати: кожне звернення кожного чернігівця ми в обов’язковому порядку розглядаємо, бо кожен має право бути почутим!»

Та приємні сюрпризи на цьому не закінчуються.

Свої різдвяні дарунки отримають іще дві чернігівські родини — у Ладинці Чернігівського районута в самому обласному центрі. Дві машини дров — по одній на дім — доправлять пенсіонеру Івану Прищепі, який має проблеми з пересуванням і не ходить, та Марії Лугині.

Кожна сім’я також найближчим часом отримає по 6 складометрів твердого палива. Цього цілком достатньо до кінця опалювального сезону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МаксимМикитась #дрова
Оголошення
live comments feed...