13:05, 19 січня 2018 р.

Смачненьке – дітям!

Кілька чернігівських родин отримали продовольчу допомогу до свого різдвяного столу. Це картопля, буряк, морква, олія, борошно та інші продукти. А також солодощі для дітей. Усе свіже, смачне та корисне. І досить важке: щоб доставити один набір одній родині, знадобилися три пари чоловічих міцних рук. А всі продукти ледь вмістив просторий мікроавтобус. Такий подарунок на Різдво чернігівці отримали завдяки народному депутату Максиму Микитасю.

Чернігівка Наталія Медвідь разом із чоловіком виховує п’ятьох дітей. Живуть вони на Шерстянці. Найменша Софійка поки що тільки робить свої перші кроки, а найстарший син уже вчиться у Вінниці. У багатодітній родині зізнаються: коли всі збираються вдома за спільним столом, лише картоплі вариться п’ятилітрова каструля. Борщу готують таку ж за обсягом порцію.

Смачненьке – дітям!, фото-1

- Скільки ми витрачаємо на продукти і порахувати важко. Це фактично увесь наш щомісячний бюджет — десять тисяч гривень, не менше. Бо разом із дітьми нас семеро, ще й один студент, якому теж треба передавати харчі. Кілька місяців тому я подала заявку до приймальні народного депутата про надання допомоги. Родина ж велика, доходи маленькі, виживаємо, як можемо. Аж раптом дзвінок із приймальні: «Будьте вдома, на вас чекає сюрприз». А виявилося, що це кілька здоровенних пакетів ще й мішки з овочами! Дуже приємно. Тим більше, що наша найменшенька Софія так любить моркву! не приховує захоплення Наталія.

За словами народного депутата Максима Микитася, продуктова допомога це не разова подія, а постійна соціальна програма для багатодітних родин чи малозабезпечених чернігівців.

Смачненьке – дітям!, фото-2

- Коли спілкуюся з людьми, то регулярно запитую, яка ваша найбільша потреба? Найпопулярніші відповіді брак коштів або на ліки, або на комуналку, або на харчі. І якщо ми часто допомагаємо сільським фельдшерсько-акушерським пунктам чи амбулаторіям із закупівлею медикаментів, а селянам чи містянам доправляємо тверде паливо (дрова), то з продуктами поки був пробіл. Але ми виправили цей недолік. І вже 4 родини з Шерстянки, Лісковиці, ТЕЦівського селища отримали продовольчі набори, коментує народний обранець.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...