Звіт народного депутата Максима Микитася за майже півтора року роботи в окрузі

Максим Микитась – народний депутат України, обраний на довиборах у 206-му виборчому окрузі в Чернігівській області. Дата набуття депутатських повноважень – 6 вересня 2016 року. Він член депутатської групи «Воля народу» і Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

На знак шани своїх виборців та чернігівської громади Максим Микитась звітує про те, які справи та перетворення вдалося здійснити за один рік і 4 місяці в окрузі.

Законотворча діяльність у Верховні Раді України

Направлено 4 депутатські запити, підготовлено й подано 166 депутатських звернень. Зокрема депутатські запити стосуються:

1) депутатський запит щодо проведення грошової оцінки та відшкодування збитків, завданих мешканцям у результаті руйнування 12 грудня 2016 року гуртожитку на вулиці Попудренка, 16 у Чернігові;

2) депутатський запит щодо відновлення роботи хоспісного відділення комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська центральна районна лікарня» Чернігівської районної ради Чернігівської області;

3) депутатський запит щодо тривалого розслідування фактів трагічної загибелі видатного державного діяча сучасної України В’ячеслава Чорновола і Євгена Павлова;

4) депутатський запит щодо позачергового надання жилих приміщень мешканцям, постраждалим унаслідок руйнування гуртожитку на вулиці Попудренка, 16 у Чернігові.

Законопроекти, подані суб’єктом права законодавчої ініціативи

№ реєстр.
проекту

Дата реєстрації

Назва законопроекту

5303

21.10.2016

про внесення змін до статті 99 Конституції України щодо удосконалення конституційної функції Національного банку України для забезпечення економічного зростання країни;

6236

24.03.2017

про внесення змін до статті 41 Конституції України щодо реалізації прав українських громадян на землю, збереження власності на сільськогосподарські землі в руках громадян України та сталого розвитку села на основі фермерських господарств;

6725

14.07.2017

про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо проведення земельних торгів онлайн);

6726

14.07.2017

про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо збільшення публічності земельних торгів);

6735

17.07.2017

про внесення змін до Податкового кодексу України щодо відновлення конкурентоспроможності судноплавства України;

7013

01.08.2017

про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності рятувальників пляжу);

7200

12.10.2017

про внесення змін до деяких законів України (щодо охорони майна від псування або знищення).

Робота на Чернігівщині. Діяльність в окрузі

У громадській приймальні

Розглянуто й опрацьовано 1174 звернення громадян. Проходять на постійній основі проекти: мистецький – «Майстерня домовичка Микитася»; освітній – «Україна – Польща. Розуміємо один одного»; відпочинок дітей із соціально незахищених родин на Прикарпатті; забезпечення родин людей з інвалідністю та пенсіонерів твердим паливом, багатодітних родин – продуктовими наборами. А також святкова програма в новорічні дні «Потяг Святого Миколая», завдяки якому в селах і містечках Чернігівського та Ріпкинського районів відбулися новорічні ранки, відкриття ялинок і вручення солодких подарунків. А також закупівля двоярусного ліжечка для родини Рубанів.

Названі ініціативи дають можливість усім охочим безкоштовно навчатися та розвивати навички з рукоділля, отримати знання польської мови для вільного спілкування, мати якісний та корисний відпочинок в екологічно чистих куточках України, зміцнювати зв’язки між Чернігівщиною та західним регіоном нашої країни, а також відучути тепло й піклування.

Населені пункти, які відвідав народний депутат Максим Микитась із робочим візитом:

м. Чернігів, селища Олишівка, Михайло-Коцюбинське, Гончарівське, Седнів, Любеч, Ріпки, Добрянка, Замглай, села Іванівка, Количівка, Трисвятська Слобода, Киїнка, Киселівка, Довжик, Хмільниця, Голубичі, Пакуль, Ладинка, Друцьке, Старий Білоус, Вербичі.

Постійні візити до лікарень, амбулаторій і фельдшерсько-акушерських пунктів у:

м. Чернігів, селищах Михайло-Коцюбинське, Гончарівське, Любеч, Ріпки, селах Трисвятська Слобода, Іванівка, Голубичі.

Усі базові школи 206 округу отримали до 1 вересня шкільний інвентар у вигляді:

парт, гімнастичних матів, шкільних дошок, футбольних, волейбольних та баскетбольних м’ячів, маркерів для дошок, сітки волейбольної, мультимедійного проектора, баскетбольних кілець, тенісних столів, ракеток і м’ячів, пневматичних рушниць, металевих мийок, інтерактивних дошок.

За ініціативи й підтримки Максима Микитася виділені кошти

У сфері охорони здоров’я:

• На реконструкцію неврологічного відділення лікарні № 4 Чернігівської міської ради виділено 1,45 мільйона гривень.

• На придбання нового обладнання для Чернігівської центральної районної лікарні виділено 496 тисяч гривень.

• На кабінет реабілітації лікарні № 4 м. Чернігова (модуль для активної реабілітації) виділено 340 тисяч гривень.

• На реконструкцію будівлі хірургічного корпусу КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня» на вул. Волковича, 25 у Чернігові (облаштування приймально-діагностичного відділення) виділено 1 мільйон гривень.

У галузі освіти:

• На капітальний ремонт Михайло-Коцюбинської гімназії (заміна вікон і дверей) виділено 2,46 мільйона гривень.

• На капітальний ремонт Олишівської ЗОШ І–ІІІ ступенів виділено 1,808 мільйона гривень.

• На капітальний ремонт даху Ріпкинської гімназії виділено 1,4 мільйона гривень.

• На закупівлю двох котлів для Смолинської ЗОШ виділено 150 тисяч гривень.

• На заміну вікон у школі села Трисвятська Слобода виділено 90 тисяч гривень.

• Виділено майже 4,5 мільйона гривень на придбання мультимедійного обладнання, комп’ютерної техніки та нових меблів для класів.

• За сприяння Максима Микитася у 2018-му з Державного фонду соціально-економічного розвитку виділяються 1,5 мільйона гривень на реконструкцію садочка «Івушка» в Добрянці.

Окрім цього, уже в 2018-му за підтримки Максима Микитася школи з восьми територіальних громад Чернігівського та Ріпкинського районів (Михайло-Коцюбинської, Іванівської, Киселівської, Олишівської, Вербицької, Добрянської, Любецької та Гончарівської ОТГ) зможуть отримати додаткове фінансування в межах півмільйона гривень на кожен заклад на закупівлю парт і стільців, мультимедійної техніки.

У сфері транспорту:

• На капітальний ремонт дорожнього покриття в межах площі Центральної і перехрестя вулиці Поліської в селищі Добрянці Ріпкинського району Чернігівської області виділено 1,5 мільйона гривень.

• На капітальний ремонт проїжджої частини на вул. Дружби в селі Киїнці виділено 841 тисячу гривень.

Житлово-комунальне господарство:

• На поточний ремонт даху будівлі гуртожитку «Зірка-2» в селищі Гончарівському Чернігівського району виділено 614 тисяч гривень.

• На закупівлю котла для будинку культури в селі Смолині Чернігівського району виділено 90 тисяч гривень.

• Придбано снігоприбиральну машину для Чернігівського геріатричного пансіонату за 30 тисяч гривень.

Оздоровлення:

• Було оздоровлено майже 130 дітей у дитячих таборах України.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)