• Главная
  • Безкоштовні автобуси до "Голівуду" відмінили, але заміни їм поки не придумали
13:02, 25 марта 2018 г.

Безкоштовні автобуси до "Голівуду" відмінили, але заміни їм поки не придумали

Коли відміняли безкоштовні автобуси з ТРЦ «Голівуд» – обіцяли придумати якусь альтернативу. Щось вже відомо?

Андрій,
постійний читач газети «Семь дней»
і відвідувач торгового центру «Голівуд».

Ось яку відповідь надала нам адміністрація ТРЦ Hollywood:

«Автобусні маршрути від початку створювались для того, щоб нашим клієнтам було зручно дістатися до ТРЦ і так само зручно виїхати. Щоби не потрібно було доїжджати до торгового центру з пересадками, адже не з усіх районів можна доїхати до нас напряму. Щоби з об’ємними придбаннями не шукати міський транспорт або замовляти таксі. Тобто цей автобус був частиною нашого сервісу.

Але багато жителів міста почали користуватися цим транспортом не за призначенням: вони доїжджали до торгового центру й прямували в зовсім інший бік, навіть не заходивши до «Голлівуда».

Ставалося так, що наші клієнти просто не могли поміститися до автобуса через тих пасажирів, які хотіли проїхати у своїх справах. І люди з габаритними придбаннями замовляли собі таксі.

Поки ми не маємо рішення, як змінити цю послугу. Досі обговорюємо й шукаємо інший варіант подібного сервісу для клієнтів. У будь-якому разі перевезення мають виконувати таку задачу: забрати клієнта й повернути клієнта додому. Для інших задач є міський транспорт».

Нагадаємо, з грудня 2016 року ТРЦ Hollywood Mall організував безкоштовний проїзд до нього. Автобуси їздили з понеділка до п’ятниці з 11-ї години ранку й до 18-ї вечора.

Пасажирів до ТРЦ автобуси забирали з чотирьох мікрорайонів міста: Масанів, Шерстянки, центру міста (через Красну площу), вулиці Музикальної.

Минулого року тимчасово працювали й безкоштовні автобуси, які забирали клієнтів із районних центрів, таких як Мена, Городня, Сновськ, Корюківка тощо.

Автобуси містом скасували 1 січня 2018 року, пояснивши це тим, що багато чернігівців використовували безкоштовні маршрутки не для поїздки до ТРЦ, а для власних цілей. У соціальних мережах ТРЦ Hollywood Mall повідомив: шукатимуть зручніший спосіб, як клієнтам дістатися до них.

У коментарях з’явилося кілька пропозицій від жителів міста. Зокрема, Лариса Красковська запропонувала такий механізм:

«Можна зробити так: пасажир оплачує проїзд в «безкоштовному» автобусі, бере квиток і розраховується на касі з ним». Вона пропонує, щоб клієнт, показавши цей квиток, отримував знижку в розмірі вартості проїзду. Дорогою додому клієнт може показати водієві чек із ТРЦ. «За придбання на суму в кілька тисяч гривень могли би видати проїзний на рік».

Цю пропозицію в торговому центрі прокоментували коротко: «Цікаво!».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#транспорт #автобуси #"Голівуд"Hollywood
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...