• Главная
  • В Чернігівській області вирубують дерева. Законно чи ні?
12:17, 28 марта 2018 г.

В Чернігівській області вирубують дерева. Законно чи ні?

В Чернігівській області вирубують дерева. Законно чи ні?

Впродовж кількох останніх тижнів у Городнянському районі тривають справжні інформаційні баталії. На одному боці – громадські активісти, депутати районної ради, небайдужі жителі села Здрягівка та Бутівка. На іншому – підприємці й деякі посадовці органів місцевого самоврядування.

Перші звинувачують других у тому, що в районі відбувається масова незаконна вирубка дерев. Наводять такі цифри: знищено близько 5000 дерев, громаді нанесено збитків на десятки мільйонів гривень.

Ця тема привернула увагу ЗМІ. В деяких сюжетах і публікаціях, у тому числі на всеукраїнському рівні, підприємців називають «чорними лісорубами», а їхню діяльність – злочинною.

Віталій Сидлецький, заступник директора ТОВ «Лінк», яке закуповує сировину у сільських рад, що здійснюють вирубку аварійних дерев змальовує ситуацію таким чином:

- В кожному населеному пункті депутати створюють комісію й вирішують, які дерева варто прибрати. Після цього наш бригадир їде на місце і кожне дерево заносить у табличку, враховуючи, де проводи, де будівлі тощо.

Після цього сільради звертаються до райдержадміністрації з проханням надати дозвіл на видалення аварійно небезпечних зелених насаджень поза межами населеного пункту. Далі працює районна комісія, куди залучені фахівці – майстри лісового господарства.

Ми працюємо не перший рік, тому дуже ретельно готуємо всі відповідні документи, пережили безліч перевірок.

За словами підприємця, роботи ведуться вже більше ніж півроку, але зараз чомусь розпочалася інформаціяна атака. Не стримує її навіть демонстрація головами сільрад всіх необхідних документів.

Натомість, перевірки розпочала поліція, а на місця вирубок приїздять невідомі в камуфляжі і вимагають документи.

Підприємці вважають, що це – помста ображеного столичного бізнесмена, якому Бутівська сільська рада свого часу відмовила в оренді землі та ставка.

Активісти ж впевнені, що підприємці прикриваютьсі документами про необхідність очищення захисної смуги вздовж лінії електропередач, вирубують здорові дерева для власних цілей і поза захисною смугою.

Наразі в районі тривають перевірки законності дій підприємців.

За матеріалами прес-центру «Моє місто»

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Городнянськийрайон #дерева #вирубка #конфлікт
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...