• Головна
  • Чиновники пошли на попятную - в Чернигове запрета торговли сигаретами на остановках не будет
17:31, 17 травня 2018 р.

Чиновники пошли на попятную - в Чернигове запрета торговли сигаретами на остановках не будет

Заместитель городского головы Чернигова Александр Ломако на своей странице в Фейсбук рассказал, на каком этапе находится проект закрытия сигаретных ларьков на остановках общественного транспорта.

"Було розроблено регуляторний акт про заборону продажу тютюну та алкоголю в зупинкових комплексах міста. В ході обговорення ми отримали декілька зауважень від підприємців, які займаються даним видом діяльності та уважно їх вивчили. Міська влада дуже виважено підходить до цього питання. Хочу повідомити, що в порядку денному травневої сесії цього проекту рішення не буде. 

Не буде його і надалі, адже ця проблема не повністю врегульована на законодавчому рівні і міська влада не може тут замінити Парламент.

Судова практика показує, що органи місцевого самоврядування не можуть забороняти торгівлю товарами, якщо таке обмеження не встановлене Законом. 

Також ми звернулися з листом до Державної регуляторної служби та чекаємо на їхній висновок з цього питання після чого зможемо повернутися до його обговорення".

Напомним, в своем комментарии для газеты "Семь Дней"(№16, 19 апреля) заммэра говорил, что проект решения будет вынесен на майскую либо июньскую сессию. 

Сегодня же в ходе круглого стола эксперты отметили: попытка запрета торговли сигаретами и алкоголем на остановках - не в полномочиях местной власти.

Кроме того, Александр Ломако поделился социальным видеороликом, объяснив, что он описывает его собственные мысли и цели касательно табачного запрета.

"Цей відеоролик чудово ілюструє, чому я виступаю за заборону продажу цигарок на зупинках громадського транспорту та у МАФах Чернігова. 

Справа навіть не в тому, що їх можуть придбати підлітки. Заборона не вирішить цієї проблеми. Справа у відчутті доступності, яке формують яскраві вітрини в найбільш масових місцях. Це формує позитивний імідж: палити не тільки абсолютно нормально, а і модно!"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#табак #МАФ #торговля #остановки #сессия #Ломако #горсовет
Оголошення
live comments feed...