• Головна
  • Мешканців трьох гуртожитків на Шерстянці можуть відселити, а на їх місці з'являться нові багатоповерхівки
10:49, 9 липня 2018 р.

Мешканців трьох гуртожитків на Шерстянці можуть відселити, а на їх місці з'являться нові багатоповерхівки

Міський голова звернувся до головного архітектора міста, с пропозицією пошуку інвесторів у будівництво нових багатоквартирних будинків на місці зношеного житла, але на певних умовах.

За інформацією прес-служби міської ради, Чернігів розробить спеціальний порядок, який передбачатиме пільги для інвестора-забудовника при спорудженні ним нового житла на місці старих будівель.

"Такий спеціальний порядок має стимулювати забудовника, щоби за окремими адресами - за узгодженням і, навіть, на прохання мешканців - замість старих квартир збудувати новий будинок. Зокрема, по вул. Текстильників, 23.

І таких у нас будинків по місту - від 150 до 200. З деякими відмінностями, краще-гірше, але, в принципі, такого ж стану. Тільки на Шерстянці - до 60 таких будинків". - зазначає Владислав Атрошенко.

Пізніше, в ході зустрічі з мешканцями гуртожитку на вулиці Текстильників, Владислав Атрошенко зазначив, що вже на цьому тижні організує зустріч з 6 компаніями-забудовниками і всі разом порахують, як в першу чергу можна вирішити питання відселення мешканців трьох сусідніх будинків, яким вже більше ніж по 60 років.

За його словами, міська влада готова максимально піти назустріч забудовникам, які захочуть реалізувати проект: надати мешканцями трьох гуртожитків нове житло, знести будинки і побудувати на цьому місці багатоповерхівки.

Зокрема, міський голова зазначив, що такі забудовники отримають мінімальні зобов'язання по пайовому внеску - в розмірі 0,001% (повністю його відмінити не дозволяє закон) і сприяння у вирішенні всіх бюрократичних процедур.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мер #Атрошенко #квартири #інвестор
Оголошення
live comments feed...