• Головна
  • В Чернігові можуть почати виготовляти електробуси за партнерства з Китаєм
13:01, 9 липня 2018 р.

В Чернігові можуть почати виготовляти електробуси за партнерства з Китаєм

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зустрівся з представниками підприємства «Shanghai Aowei Technology Development Co., Ltd» з Китайської народної Республіки. Ця корпорація спеціалізується на розробці, виробництві і продажі деталей, які використовуються у виготовленні електробусів.

Як повідомляє прес-служба міської ради, під час зустрічі підприємці з Китаю розповіли, що нещодавно, вони відвідали КП «ЧТУ» та оглянули загальний стан підприємства, тролейбусів та стан мереж. Після чого відправилися на зустріч з керівництвом ПрАТ «Чернігівський автозавод» (ЧАЗ), аби оглянути потенціал підприємства на предмет створення об’єднаної виробничої бази по виготовленню електробусів. Представники китайської компанії засвідчили, що подібний успішний досвід у них є з Республікою Білорусь.

Хуа Лі, представник компанії, зазначив, що в Чернігова є значний потенціал в розвитку виробництва електробусів. Перед цим має пройти ще одна стадія переговорів безпосередньо з представниками ЧАЗ і потім буде прийняте кінцеве рішення - щодо спільного виробництва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#електробус #тролейбус #китай #атрошенко
Оголошення
live comments feed...